Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis szülinapozásnál ez...

Ovis szülinapozásnál ez mennyire van rendben az ovi részéről?

Figyelt kérdés
Szerintem hatalmas hülyeség... arról van szó, hogy van egy 23 fős csoport, ahol 7 kisgyerek tejfehérje érzékeny. Nincs más ételallergia ebben a csoportban. Ennek a 4 gyereknek a szülei vihetnek házi készítésű süteményt, amikor a gyerekeiknek szülinapja van. Mindenki más csak bolti, számlás sütit vihet be. Idén kitalálták, hogy az allergiásokra való tekintettel, a bolti süti is kizárólag tejfehérjementes lehet. Ez szerintem nem fair így, nem értem miért nem "elvárt" akkor a többitől is ugyanúgy a bolti, ha már mindenki másnak is ilyet kell venni...és nem igazán örülök neki, hogy ellenőrizetlen otthoni körülmények között készült ételt adnak a gyerekeknek, itt már volt, hogy a csoport szalmonellás lett házi sütizés után, páran kórházban is voltak miatta🙁
febr. 17. 11:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A 4 el lett írva véletlenül.
febr. 17. 11:26
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Most akkor 7 vagy 4?

Ha ennyire aggódsz, miért itt ventillalsz, miért nem az óvónőnek vagy az óvodavezetőnek mondod?

Bírom az ilyen szülőket, akik csak magukban puffognak, de a szájukat nem bírják kinyitni.

febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire. Teljesen törvénytelen.
febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Írtam egy sorral feljebb hogy elírtam. 7 gyerek. És igen, puffogtam már a vezetőnek is.
febr. 17. 11:34
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
A vezetőnek írásban, tertivevenyes ajánlott levéllel puffogj. Arra azért szamits, hogy a vége az lehet, hogy senki semmit nem vihet be többet, tehát te sem a bolti sütit
febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Írásos panaszt tegyél, fordulhatsz a jegyzőhöz is.

Egyébként nem is azzal van a baj, hogy mentest kérnek, hanem hogy engedik a házit a menteseknek.

Ez ellen tiltakoznék. Mert ez a törvénysértő. A másik kérésüket normális szülő kérés nélkül teljesíti úgy, hogy az allergiásokra külön gondol. Nálunk így van.

febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez hülyeségnek tűnne így. Nem néztél félre valamit? :D Viszont ott a pont,hogy ha allergiás van a csoportban alapjáraton is a boltiból a menteset viszem. Empátia.
febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem néztem el semmit. Akkor a mentes is legyen mindenkinek bolti.

5-ös, nem bánnám ha megszűnne az ovis sütiztetés.

febr. 17. 12:09
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

És a vezető,mikor beszéltél vele,mit mondott magyarázatként?


Olyan opció nincs,hogy aznapra a gyereked bolti akármit eszik bent,más meg ha engedi a gyerekének,hogy egyen a háziból,ehet? Nem kell mindenki helyébe döntened lényegében.

febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

"...itt már volt, hogy a csoport szalmonellás lett házi sütizés után, páran kórházban is voltak miatta🙁"


Mondjuk ez a rész konkrétan kamu. Nagyobb számú szalmonella fertőzés esetén ugyanis az ANTSZ vizsgálatot indít és onnantól egészen biztosan nem visz be egy szülő se házi készítményt, mert az óvoda iszonyat mértékű büntetést kockáztat vele

febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!