Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislányomnál tetűt találtunk,...

Kislányomnál tetűt találtunk, az ovinak jeleztük, az óvodai védőnő csak a kislányom fejét nézte meg a csoportban, ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Egyébként nem talált a fejében semmit a védőnő, de én a serkefésűvel utána is elég sok elhalt alakot fésűltem még ki a hajából. Az óvónéni csak annyit mondott, hogy a védőnő nem talált tetűt a kislányom fejében, azt a kislányom mesélte el, hogy a többi gyereket nem nézték meg, ezt az óvodai barátnője is megerősítette. Elég durva fertőzés volt, mert a kislányom fejében hemzsegtek és a családtagok közül is elkapta más. Itthon minden családtag megkezelve, ruhaneműk kimosva, fésűk fertőtlenítve.

Első alkalommal megkezeltem mindenkit Pedexel és még aznap Paranittel is, ismételni is fogunk.

Félek, hogy ezt a procedúrát újra végig kell csinálni, ha újrafertőződünk.


2016. dec. 7. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Megneztek a tobbi gyereket is, tuti, de ne a 3 eves mondja mar meg mi volt.
2016. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem 3 éves, hanem 6 éves, a barátnője pedig majdnem 7 éves, okos, értelmes kislányokról van szó.

Azt mondta a védőnő a kislànyom vizsgálatát követően a többieknek, hogy ők ne sorakozzanak. Ezt én se akartam elhinni, azért kérdeztem meg a másik kislányt is.

2016. dec. 7. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:

A tied hajat nezd rendszeresen. Ugyis kiderul, ha masban is van.

Egyszerre ne hasznalj ketfele szert.

2016. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!