Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Engedélyezik a halasztást?

Engedélyezik a halasztást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám az hogy kislányom áprilisban tölti a 3 -at. Engem a munkáltatóm májusban vár vissza dolgozni. De kislányom még nem szoba tiszta így oviba nem veszik be, bölcsöde nem javasolja hogy berakjam oda. Félő hogy még inkább nem szeretné le tenni a pelust, és hogy kisebbek között nem érezné jól magát. Sajnos senkire nem tudom hagyni. Felmondani nem szeretnék. Ilyen esetben engedélyezhetik hogy halasszuk az ovit és még itthon tudjak maradni vele 1 évet?

márc. 18. 18:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo talan mert itt tobbunknek tobb gyereke is van, es mar atment ezeken ?
márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

29# Lehet csak azért ijesztett meg a bölcsi dolog hogy ezeket mondta hogy nem érezné jól magát a kisebb gyerekekkel és hogy lehet nem segitene a pelus leszokásról. Az tény igen hogy ott kevesebb gyerekre kell figyelni így lehet több figyelmet kapna.

Első gyerekes anyuka vagyok egy kicsit még el vagyok veszve ebben a témában. Ezért is jó ha kapok információt hogy esetleg ki mit ajánl aki már túl van ezen.

Természetesen a kislányom is figyelem hogy neki mi lenne jó.

márc. 18. 23:10
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
A nagy csoportunkban kb a gyerekeddel egyidős gyerekeink vannak, a középső csoportomban van aki novemberi, februári 12 gyerekünkből 1 marad jövőre a többiek mind mennek oviba, biztos van olyan csoport ahol nem a legkisebbekel lenne.
márc. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberig még átszokhat. Nálunk kezdés előtt 1 hónappal 1 hét után már bugyiban volt. 4 vagy 5 hónap van hátra?

Mikor mi mondtuk hogy még pelusos, megjegyezte az igazgatónő hogy szeptemberre ez változhat, ne aggódjunk.

márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!