Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónőknek mi köze a foglalk...

Az óvónőknek mi köze a foglalkozásunkhoz?

Figyelt kérdés
Néhány hete adtak egy papírt, mivel és hol foglalkozunk, mivel önkéntes volt a papír nem vittem vissza(rá volt nyomtatva). De újból kérték.
márc. 24. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom, tölük is kérik statisztikai célokra, nem ök kiváncsiak! Egyébként nem értem, ez miért akkora titok részedröl? Vagy olyan a foglalkozásod, hoyg szégyellni kell?
márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem mondták mikor kérdeztem. Annyit hogy kell nekik.
márc. 24. 16:21
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Ők vannak a gyerekeddel napi 8-10 órában. A foglalkozásotok olyan dolog, aminek közvetlen hatása lehet a gyerek életére (műszakban dolgoztok? mennyire stresszes a munkátok? mennyire rugalmas a munkaidőtök? Stb). Szerintem ez tök alapvető.
márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Statisztika. Az iskolaban is kérdezni fogják.
márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát mondjuk ha önkéntes, akkor nem vinném. :D Akkor viszont nem jogosan kérik.
márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Ez semmi más részedről, csak akadékoskodás. Gondolod csak úgy érdekli őket?! Magasról tesznek rá mit csinálsz, csak statisztikát kell tölteniük.
márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Kedves, rugalmas ember lehetsz. Én beszélgetek is za ovonokkel az aktuális munkahelyi dolgaimrol, röviden, mert erdeklodnek, kedvesek.
márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Lepontoztatok,de elmagyaráznátok egy önkéntes dolgot miért kellene teljesíteni? Attól önkéntes,hogy ha szeretnéd leadod,ha pedig nem,akkor nem.
márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Mondják azt,hogy le kell adni kötelezően és kész,nincs belőle gond,de ha valami választott,akkor én választhatom azt is hogy nem... 8# voltam.
márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8

Nem tudom, furcsa.


Beiratkozásnál kitöltöttük a kötelező adatokat a papírokon. Még tavaly. Szóval ezért sem értem.

márc. 24. 17:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!