Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Pedagógusnapra ti vesztek...

Pedagógusnapra ti vesztek külön is ajándékot? Az nem olyan "nyalis"?

Figyelt kérdés

#óvoda #ajándék #Pegagógusnap
máj. 23. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Mikor van?
máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem nyalis. Ne viragot adjatok nekik, mert van nem egy pedagogus ismerősöm es a temetőkbe kötnek ki, mar nem tudnak mit kezdeni velük. 1 doboz bonbonnak, vagy 1 üveg 100szor jobban örülnek.
máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
nem adunk. Nálunk ez a "nyalis" kategória
máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
4-es Miért is lenne nyalisság 1 doboz bonbonnal egy tanár munkáját meghálálni, amiért egész évben átadta a tudását? Ennyi viszonzást megérdemelnek!
máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

2-es: idén június 2.

Szoktunk, nem nagy dolgot: egy bonbon, csoki, különlegesebb tea (az egyik gyerekem osztályfőnöke nagy teázós) stb.

Nem tartom magam ettől "nyalisnak", sőt általában én vagyok az, aki akár szembe is megy a tanárral, ha nem értek egyet vagy úgy látom, hogy valami olyan történt amit muszáj megvitatni🤷🏼‍♀️. Nem nyalizok, nem bólogatok mindenre, de elismerem a munkájukat, hogy nem könnyű (pláne manapság) tanárnak lenni és annak ellenére, hogyha kell leállok vitázni vele (nem veszekedni!), az nem személyes, hanem a gyerek/ek van/nak a középpontban, az ő érdekeik, gondolataik.

máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem, az osztálypénzből az szmk intézi, külön nálunk senki nem vesz.
máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem, közösen veszünk szülők.
máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
5-ös voltam, látom jó sok hálátlan szülő lepontozott. Zsebbe nyúlni, gyereket a tanarhoz küldeni 1 bonbonnal nem megy, az már nyalizás pff. De ha a gyereketeknek nincs jójegy, akkor a tanár egy köcsög, meg pikkel a gyerekemre azert nem vettek fel sehova tovabbtanulni! Bar szerintem aki így áll hozzá, hogy nyalizas, esze ágába sincs a gyereke jövőjén gondolkodni, és egyetemre küldeni.
máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

9!

A tanárnak az a dolga tanítson. Ezért kapja a fizetését.

Ennyi erővel a kukás elviszi a szemetedet, a boltos ad kaját, a postás hozza a leveleidet, a buszsofőr meg elvisz A-ból B-be.

Mindegyikőjüknek hálálkodhatnánk.

Én pl 200 ember bérét számolom ki 3 nap alatt. Érdekel valakit? Ha nem teszem, nem kapnak fizetést... szóval minden hónapba várom a bonbont ezentúl az irodámba.

máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!