Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Márciusi kisgyerek mikor...

Márciusi kisgyerek mikor mehet oviba? Felveszik még bölcsibe? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lányom márc 9.-én lesz 3éves. Otthon vagyok vele,de már nagyon kéne mennem dolgozni. Még a nyáron voltunk az oviban akkor azt mondták februárban menjünk vissza.

Nagyon rossz az anyagi helyzetünk,és senki nincs akire rátudnám bízni a gyereket!:( A legnagyobb probléma az hogy még nem szobatiszta egyáltalán,így tuti nem fogják felvenni az oviba. Bölcsibe még nem érdeklődtem,de úgy halottam oda csak úgy veszik fel a gyereket ha a szülő dolgozik! De nekem nincs munkám,mert megszűnt a cég ahol voltam.:(



2013. jan. 22. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen munkát kéne keresnem,csak hát gyerekkel nem megy!:(((
2013. jan. 22. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána a bölcsiben, mert valahol adnak "türelmi időt" míg felmutatod a munkáltatóit. De sajnos bölcsije válogatja, gondolom attól is függ, hogy van-e hely.
2013. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tavaly beiratkoztatok az oviba májusban? Mert nálunk csak akkor vennék fel. Ellenkező esetben idén tavasszal jelentkeztek, és szeptembertől mehetne. A szobatisztaság felénk alap követelmény, sőt, még a popsitörlés is.


Bölcsibe a mi kerületünkben 2 éves várólista van. Szóval ha beesik valaki az ajtón, akkor azt nem veszik be.


Minden esetre felhívogatnám a környék összes bölcsijét és oviját, hátha szerencséd lesz.

2013. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nàlunk bölcsiben is ùgyhogy van, hogy tavasszal be kell iratkozni, ha a következő tanèvben, tehàt szeptember ès jùnius között vinni szeretnè az ember. Ilyenkor max körberöhögnek, hogy mit akarok ott.

Szàmìts rà ha nincs èpp szabad helyük nem fogjàk felvenni. Nem tudom merre laktok, de pl Budapest nagy rèszèn ès az agglomeràciòban szinte teljesen esèlytelen a dolog, ha nem vàròlistàs ès tavaly be sem irattad.

2013. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem írattuk bölcsibe,mert eleve úgy beszéltük hogy Gyes után megyek vissza dogozni,akkor majd úgy is oviba fog járni. Senki nem gondolta hogy ennyire legatyásodunk,és közbe az én munkahelyem is megszűnt!:(((

A párom munkahelyén is változások voltak(rossz irányba). Nyáron még az óvónő is azt mondta hogy mire 3éves lesz a gyerek biztos szobatiszta lesz ne aggódjak,hát nem.....:((( Nagyszülők,ismerősök,barátok vagy bárki aki tudna rá vigyázni több 100km-re van!:(

2013. jan. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!