Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor kell oviba menni? (ikrek)

Mikor kell oviba menni? (ikrek)

Figyelt kérdés

júliusban lesznek az ikreink 3 évesek,nekik mikortól kötelező óvodába menni?

Azt tudom hogy meddig maradhatok itthon velük...



2013. febr. 1. 13:45
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
2014-től lesz kötelező elvileg
2013. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A betöltött három éves kor utáni szeptembertől kötelező. Lehet, hogy nektek csak jövőre lesz ez, ahogy az első válaszoló írta, ezt nem tudom.

Nálunk decemberben lesznek három évesek az ikrek, és 2014. szeptemberétől lesz nekik ovi, így mondta a védőnő. Lehetne igényelni, hogy már januártól menjenek, de a kistesó még nagyon kicsi lesz, ezért nem ajánlotta, csak szeptembertől.

2013. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szeptembertől.

Kisfiam volt így, júliusban volt 3 éves és szeptemberben kezdte az ovit.

Nekem is vannak ikreink és szerintem náluk is így van,az óvónő szerint ez törvény, hogy a gyereknek 3 éves korától kötelező az óvoda.

2013. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

most ugye 5 éves kortól kötelező az ovi, az új törvény szerint 2014 szeptembertől 3 éves kortól, ugye ez vonatkozna rátok, de már látják, hogy nem igen fog ez összejönni így kezd módosulni a törvény :D

most valami olyat ettek bele, hogy ha biztosítva van a gyerek otthoni ellátása akkor nem lesz kötelező 14 szept-től. nem is tudom hogy fogalmazták meg.

ha lehet egy tippem akkor továbbra is csak 5 éves kortól lesz kötelező :)

2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok voltam abban az a óvodában amelyikbe tartozunk és jövő ősszel kell mennünk,köszi a segítségeket!
2013. febr. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!