Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért fordultak ellenem az...

Miért fordultak ellenem az óvónők?

Figyelt kérdés
A kisfiam most lett ovis.Amikor az odaírattuk akkor még tök szimpik voltak az óvónők meg a dajkák is.És múltkor amikor mentem a gyerekért monda az egyik óvónő,hogy szülői lesz és jöjjek fél 5-re.Igen ám,de amikor odaértem pont fél ötre akkor láttam,hogy már ott vannak a szülők.Én meg kicsit megijedtem,hogy elkéstem.Az óvónők meg azt hazudták,hogy a többi szülő csak előbb ért ide,nem késtem el.(de ez a folyosón mondta ahol nem hallottak senki).De amikor vége lett akkor mondta egy anyuka,hogy igazából 4-kor kezdődött.És akkor elmondtak minden infót.De múltkor meg nem szóltak arról,hogy az óvónők szerveznek a szülőknek is egy farsangi bált.De én nem bántottam meg senkit akkor meg miért nem szólnak ilyenekről?

2013. márc. 3. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami miatt ugy gondoltak, nem erdekelne teged a bal. Mondjuk en rakerdeznek egy masik anyuka jelenleteben az ovonore, hogy Katika, miert mondta azt, hogy fel otkor kezdodik a szuloi, ha negykor van?
2013. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha,hát igazából nem csak a bált nem mondták meg hanem pl.: hogy lehet olyat ha mondjuk a gyereknek szülinapja van vigyem be a tortát és ott megeheti a barátaival,vagy mondjuk azt,hogy volt valamien ünnepély és mondták,hogy ünni ruhába kell menni az enyém meg nem abba ment....szóval ilyenek....
2013. márc. 3. 14:52
 3/9 A kérdező kommentje:

*ünnnepi * valamilyen

(bocs a helyesírási hibákért de nagyon föl húztam magamat)

2013. márc. 3. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktak ezeket kiirni az uzenofalra? Oda kellene allnod es megkerdezni toluk hogy teged miert nem tajekoztatnak.

Egyszer velem is eljatszottak hasonlot. Ebed utan mentem a gyerekert, kerdeztem van e valami tudnivalo masnapra, mondtak hogy semmi. Reggel viszem a gyereket, latom hogy az oltozo tele van kis hatizsakokkal - hat kirandulni mentek aznap. Kerdezem az ovonot, hogy Zsuzsika, tegnap miert nem szolt? Jaj, hat ki volt teve az uzenofalra. Az volt a szerencsem, hogy hallotta egy szulo, aki kozbeszolt, hogy az uzenofalra akkor raktak ki, amikor o ment a gyerekert, delutan 3kor.... Nekem csak egy jo kis rohanasba kerult az ugy

2013. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:( de komolyan annyira elviselhetetlen ami itt van...

De komolyan megfordult a fejembe,hogy beíratom egy másik oviba...

2013. márc. 3. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
És még rá sem kérdeztél? Én tuti szóltam már volna, én velem biztosan nem szórakozhatnának.
2013. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóltam mondták,hogy legközelebb szólnak de hát nem....
2013. márc. 3. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
És ha az óvoda igazgatójával beszélnél?
2013. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam majd kedden bemegyek hozzá.
2013. márc. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!