Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Félek a karácsonytól! Kitagadt...

Félek a karácsonytól! Kitagadtak, ellenem fordultak, és még pénzünk sem marad semmire! Ti?

Figyelt kérdés
Milyen lesz az idei karácsony? Eddig nagyon szerettem a karácsonyt,készülődtem,sütöttem-főztem,óriási szeretettel rajongtam körbe az egész családot...sajnos egycsapásra minden megváltozott! Végre összejött a 2.baba,de nem tudok önfeledten örülni, mert elveszítettem a családomat! Köszönhetem a sógoraimnak,akik mindig is utáltak,és a lesz sógornőmnek,aki ellenem fordította a testvéremet és a szüleimet! Nem tom milyen ajándék lesz a fiamnak a fa alatt,lesz-e egyáltalán fa,lesz-e ünnepi menü??? Érdemes? Ilyen kellemes karácsony elé még sohasem néztem! Bárcsak már túllennénk rajta!!! Vagytok még így rajtam kívül?
2011. nov. 30. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
békülj ki velük
2011. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A párod is elvesztetted?

Legjobb a békesség, békülj ki velük, hosszútávon megéri.

2011. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha addig mégsem békülnétek ki, akkor is készülj a kiscsaládodnak.A gyerek ebből ne érezzen semmit.De ha mama szerti az unokákat, biztos vesz nekik vmit.

Amúgy min veszetek össze?Mit tettél amiért ellened fordult mindenki?

2011. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj velük kibékülni ha ez nem megy akkor is a gyerekeidnek próbálj minél jobb karácsonyt biztosítani hogy ebből az egészből ne ők igyák meg a levét.

Gondolj a gyerekeidre és hamar túlteszed magad rajta.

2011. dec. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vígasztaló szavakat! Végülis egy semmiségen lett meg a családi gyűlölködés, az egyik sógorom mióta ismer gyűlöl,mert a férjem nem megy el hozzá minden nap pletyózni,és nincs kivel igyon, mert a férjem nem iszik. A másik azóta gyűlöl,mióta nem engedtem meg neki, hogy a gyerekem előtt ordítozzon, és kiküldtem. Próbáltam anyámmal felvenni a kapcsolatot, de nem nagyon törődik velem,mert a kedves sógoraim annyira bedumáltak a testvéremnek ellenem,na meg az anyósom,hogy ő hazament és az élettársával ellenem fordította a szüleimet. Ugyebár otthon mindig is ő volt a kedvencke. A férjemmel együtt élünk, próbáltak minket elszakítani egymástól,de nem ment. Így karácsony előtt ő fúj az én tesómra meg anyámékra, én meg nem igazán tudom elképzelni a karácsonyt ennyi hazug és kétszínű ember között! Okos ember hallgat,és nyel!szokták mondani mifelénk...hát ez így megy nekem 5 hónapja,és nem érzem azt,hogy valakit is bántottam volna! Bárcsak már túl lennénk az ünnepeken!!!
2011. dec. 1. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!