Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Munkahely szerint is lehetünk...

Munkahely szerint is lehetünk körzetesek oviba?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok..

Sajnos kiderült,hogy a Kisfiamat nem vették fel abba az oviba,ahova beirattam. Lakhely szerint nem oda vagyunk körzetesek, de kerületen belül vagyunk. Lényeg,hogy nem vették fel..A lakhely szerinti körzetes oviba pedig 100%,hogy nem viszem mert nagyon gázos a hely. Felkerestem pár ovit a kerületünkben, de sehova nem veszik fel, mert most voltak a beiratkozások,és nincsen szabad hely.


Az jutott az eszembe,hogy esetleg a munkahelyem szerint is lehetünk körzetesek oviba? Ahová biztosan felvennék?


Köszönöm a segítő válaszokat!



2013. máj. 26. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy lehet. Kollégám gyerekét a munkahelye melletti oviba adta, pedig messze laknak.
2013. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de jó esély van rá, hogy ott sem lesz hely, hiszen már mindenhol megvolt a beiratkozás. Fellebbezést meg nem tudom be lehet e adni egy olyan oviba, ahova nem is iratkoztatok be.
2013. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A törvény szerint vagy az állandó bejelentett lakóhely, vagy a szülő munkahelye lehet a körzetes ovi.

Viszont a beiratkozás szinte már mindenhol meg volt, majdnem 1 hónapja.

Nem sok esélyt látok rá hogy felvegyék, mert általában mindenhol túljelentkezés van.

Fellebbezni pedig csak annál az ovinál tudsz, ahová beadtad a jelentkezést.

2013. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!