Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha esetleg úgy alakul, hogy...

Ha esetleg úgy alakul, hogy nincs a 9,5 hós babámnak itthon főzi, vagy amiből tudok csinálni, ti adnátok neki tápot délben? (Első alkalom ez nálam)

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát valamit ennie kell....
2012. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs más megoldás akkor igen adnék neki. De hogy érted, hogy nincs semmi amiből csinálhatsz. Se krumpli se rizs. Plusz egy alma, vagy én csináltam olyat, hogy volt otthon házi főzésű paradicsom, és a krumplihoz hozzáturmixoltam.
2012. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adj neki a ti ebédetekből. Ebben a korban már szinte mindent ehet.
2012. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azért nem tudtam,hogy lehet vagy nem,mert kis ideje kapja csak,eddig szopott. de kiderült megint babát várok ezért hagytam el a szoptatást ,amúgy sem nagyon szerette a cicit. Namármost ebben a pillanatban nagyon szarul vagyok,nem tudtam elmászni a boltba,nincs főzve neki...nekünk carbonara szószos kaja van amit tejjel csináltam tegnap,azt nem adom neki...minimális alapanyag van itthon,csak most úgy éreztem képtelen lennék nekiállni főzni,tegnap délután kellett volna..de elhanyagoltam :((( Ezért merült fel bennem,ha nem készül neki semmi mire felkel,adjak-e neki tápot? néztem a dobozát,amúgy azon napi étkezésnek 3 cumisüveg jel van meg kettő tányér (mondjuk ezt nem is értem)
2012. okt. 9. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nyugodtan adhatod neki , amit te eszel. Semmi baj nem lesz belőle, mert tejjel készült.
2012. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah a tiedből is adhatsz neki, nem méreg az sem.
2012. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de nekem ilyen esetekre van otthon bébiétel. Nagyon ritkán adtam/adom. Csak akkor, ha nem tudok főzni, mert délelőtt dolgunk van, vagy rosszul érzem magam és egyéb esetben.
2012. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen már nem aktuális,de azért köszönöm...persze nekem is van itthon mindig veszek pár üveggel pl:ha akciós..De most valahogy elbénáztam ezt a dolgot...nemhiába vagyok kismama,minden nehezebben megy.adtam neki amit én ettem,kevesebb szafttal...:)
2012. okt. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!