Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 4 évesen kiscsoportos lesz a...

4 évesen kiscsoportos lesz a kisfiam, valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szóval most szeptemberben kezdi az ovit,akkor már 4 éves lesz a kisfiam,most megy először oviba és kiscsoportba tették. Szerintetek nem baj,hogy a kisebbekkel lesz? Valaki van hasonló helyzetben?
2013. jún. 5. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 3éves és 7 hónapos lett volna ha tavaly felveszik szeptemberben. Akkor lett volna kiscsopis. Az nem olyan nagy korkülönbség. Pár hónap, nem számít.
2013. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a kisfiam 4 év 3 hónapos lesz szeptemberben.
2013. jún. 5. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk homogén csoport volt, de egy-másfél év korkülönbség teljesen normális még. A csoport egyharmada tavaly iskolába is ment, a többiek meg csak idén.
2013. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 4 évig lesz ovis, most mini csoportos, szeptembertől lesz kiscsoportos 4 évesen ő is. Ha ilyen csoportba kerül, vele egykorúakkal lesz. Ha sima kiscsoportos lesz, akkor mindenki új lesz, és akkor is lesz vele egykorú.Amúgy sem baj, ha kisebbekkel van, mert inkább ők fognak felzárkózni gyorsan a fiadhoz, aki ügyesebb, nagyobb stb lesz a többinél. Az önbizalmának mindenképp jót tesz majd.
2013. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Most minket is felvettek nagy nehezen, már 4éves és 7 hónapos lesz szeptemberben és vegyes csopik vannak az oviban. Szóval 3-4-5-6 évesek együtt. Mondjuk nekem ez kicsit fura, hogy a nagyokat hogy tudják felkészíteni az iskolára így (nekem csak ez nem tetszik benne). Amúgy meg megtanulják, hogy kell egymást segíteni, a nagyok segítenek a kicsiknek, az újaknak. Szerintem a beszokás is hamarabb megy így mert nem csak síró gyerekeket látnak maguk körül. :O
2013. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva mert bocsi, kicsit elkanyarodtam de nálunk is lesznek kicsik 3 évesek a csoportban szerintem nem is kevesen.
2013. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő középsős lesz ám :) Oktatási törvény szerint 6 évesen mennie kell iskolába, vagyis 2 év múlva. Így most középsős lesz, jövőre már nagycsoportos. Ha valami indokolja, ismétlő nagycsoportos is lehet 6 évesen.
2013. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,a kora szerint középsősnek kéne lennie,de kiscsoportba kerül! Mert tavaly még nem irattam be,ezért most kezdi.
2013. jún. 7. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:
És mondták, hogy kiscsoportba fogják tenni vagy csak te gondolod azt? Miért nem teszik be a középsőbe? :O
2013. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most volt az első szülői,akkor mondták meg,hogy ki melyik csoportba kerül. kb 20 gyerek vegyes csoportokba került,szétszórva,a többi 25 meg 1 csoportba, mondták is,hogy kiscsoport. Nem értem,mi nem érthető ebben, az új gyerekek akik most kezdenek új csoportba kerültek,kiscsoportba.
2013. jún. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!