Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Budapesten melyik/kek a...

Budapesten melyik/kek a legjobb ovi/k szerintetek? Költözés előtt állunk, és nagyban befolyásolná a döntésünket, hogy merre nézelődjünk. Az agglomeráció is szóba jöhet.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 07:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egy lehetőség marad akkor szépen végigjárod azt a több száz vagy ezer ovit ami Pesten van


amit mondunk az szubjektív vélemény -- nekem szuper mert a gyereknek is az volt kijöttem az dolgozókkal

a másik meg szidja mint a bokrot az ovit


szal nagyon nehéz válaszolni


inkább suli szempontból nézz körül mert oda többet fog járni a gyerek és sokkal fontosabb is mint az ovi kérdés -- azt simán túléli a gyerek ellenben a sulit......

2013. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez tök új, nálunk pl nem is lehetett ovonőt választani, sőt még csoportot sem. Azt kaptuk, amelyik csoportba beraktak minket, azzal az ovonővel. (szerencsére jól jártunk) Csak szólok, hogy ilyen is van, szóval nem mindig te választod ki az ovónőt. Egy barátunk a lányommal egy csoportba szerette volna a gyerekét berakatni, hát mégis betették egy másik csoportba.

Én azt javaslom, felejtsd el az elméleted, inkább aszerint keresgélj lakást milyen a környék, mennyire gyerekbarát, vannak-e jó játszóterek, van-e sok kisgyerekes család a környéken, ez sokkal többet számít, mert a gyerek így is többet lesz otthon mint ovodába és kell hogy legyenek barátai a közelben. Nálunk pl esténként harsog az utca a gyerekzsivajtól, minden gyerek szinte egykorú, szépen eljátszanak együtt, és ez számít, ha boldog otthon a gyerek, jól érzi magát, és nem az, hogy egy hiper-szuper oviba járjon, ahonnan utál majd hazajönni, mert otthon nem várja semmi.

Költözz arra a helyre ami szimpatikus, ismerkedj meg hasonló anyukákkal, és ők majd megmondják, hogy a környéken melyik a legjobb ovi, mert mindenhol van jó, ahogy előttem is írták.

2013. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!