Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek ki a jobb? Egy...

Szerintetek ki a jobb? Egy fiatal ovónő vagy egy olyan aki már a ti gyerekkorotokban is ovónő volt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kor függő szerintem sem.

A kisfiam most fejezte be a kiscsoportot.Az egyik óvónő kb 45 éves.A másik 2-3 év múlva nyugdíjba megy...(már nagyon várja).A dajka néni is nyugdíj kor körül jár már.

A én kisfiam a dajka nénit szokta emlegetni.A másik két óvónőt az 1 év alatt max 2 szer említette meg itthon.Már mind a két óvónő belefáradt a munkájába és ez sajnos meglátszik a munkájukon is.Tervezem,hogy átrakom másik csoportba vagy elviszem másik oviba a gyereket.A szülőkkel beszéltettünk erről és többen vagyunk ugyanilyen véleményen az óvónőkkel kapcsolatban.


A bölcsi teljesen más volt.Ott még odafigyeltek a gyerekekre.Tényleg szerette mind a két gondozónő azt amit csinált.Hiányoznak is de nem csak nekem a gyereknek is.Amikor bölcsibe járt a fiam oda mentek óvodapedes tanulók és volt köztük két óvóbácsi is :) Egyenesen imádta a óvóbácsikat.Két hetet voltak ott gyakorlaton de a fiam még ma is szokta emlegetni az óvóbácsikat.

2013. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiatalabb lesz a szigorubb ugy tudom és az idösebb az engedékenyebb .
2013. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez a dolog nem kor, hanem hivatástudat kérdése. Ha azért kerül erre a pályára, mert előtte kibukott az általa elképzelt képzésből, vagy még rosszabb az, aki be sem került. A végén kényszerből kerül ovónőnek, mert ide mindig van pótfelvételi...
2013. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A fiatalabbat blokkolnám, ha jó nő... ;-))
2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A Tengerész ***** válasza:
Hüm. Fogósravasz kérdés. Ha nekem van rá szükségem, akkor a fiatal, ha az unokámnak, akkor az öreg. :)
2013. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 saqseq válasza:
naná,hogy a fiatal!
2013. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!