Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok hogy zajlott az...

Nálatok hogy zajlott az óvodában a beszoktatás?

Figyelt kérdés

Hány napig tartott, hány nap után evett/aludt ott?

A mi ovinkban 3 napot vagyunk ott 2 órát, a következő héten ott hagyom reggel, ebéd után hozom el. A 2. teljes héten alszik csak ott. Nálatok is így van?


2013. júl. 14. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát passz nekem a gyerekem már az első nap közölte h ott alszik

szal ennyi volt a beszoktatás :-)

hivatalosan gondolom h valami ilyesmi lett volna ott is

2013. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk rögtön ott kellett hagyni egész napra, nem volt beszoktatás. De nem is kellett, szerencsére alig várta, hogy mehessen.
2013. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 x 3 óra volt a beszoktatás.
2013. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak kiraktak az óvodában, mert a beszoktatós csoport már megtelt. Az egyik óvónénit megrúgtam, a másikat megharaptam aztán napokig csak ültem egy sarokban. Én ilyen szoktatás kaptam tizenéve:)
2013. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt beszoktatás. Egyből ott kellett hagyni a gyerekeket. Első két nap ebédig, harmadik naptól ott is aludtak. Az enyémeknek nem volt gond.
2013. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).


4-es. Sajnálom, hogy neked ilyen "beszoktatás" jutott.

2013. júl. 15. 07:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs beszoktatás mert kicsi a csoport szoba .viszont lesz agusztus végén egy játszos ismerkedös délután gyerekeknek .
2013. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is.


Nálunk is nagyon kicsi a csoportszoba, igazából el sem tudom képzelni, hogy hogy fog ott elférni 22 gyerek és 22 felnőtt :-(

2013. júl. 15. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Pénteken délután kijött a bölcsiből. Hétfő reggel becuccoltunk az oviba. Mi a férjemmel elmentünk dolgozni, és a szokott időben mentünk érte délután.


Tehát élesben ment az egész. Rögtön ott evett, ott aludt. 1 hetes beszoktatási procedúra az otthonról érkezőknek volt. Néhány sírósabb bölcsiből menő is "igénybe vette". A lányom meg már amúgy is várta az ovit, nem volt gond.

2013. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!