Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovikezdés előtt milyen vitamin...

Ovikezdés előtt milyen vitamint adtok ti a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Én most hallottam a Protexin immunproról mit gondoltok!!

Mert már mindent kipróbáltunk és ugyanugy beteg lett a kisfiam 5 éves ,vagy lehet hogy már nem lesz olyan beteges?


2013. aug. 11. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én már feladtam.

A gyógyszertárban kapható összes cuccot végigpróbáltuk, hiába.

Szerintem majd kialakul az immunrendszere iskolás korára, jobbat nem tudok.

A többi pénzkidobás.

2013. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled és mi is dettó igy voltunk

Köszönöm szépen

egyébként észrevettem ha nem adok semmit esküszöm nem is beteg

2013. aug. 11. 15:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Idén még egyik gyerkőcöm sem volt beteg és semmilyen vitamint nem kaptak.Mikor a marslakócskákat szedte a lányom 2x volt beteg.Esznek zöldséget,gyümölcsöt és jobbat nem tudok kitalálni.Ősztől újra szedik majd a D-vitamint és kész.
2013. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Bár nekem nincs gyerekem, de én soha nem kaptam/szedtem semmilyen vitamint, és a "kötelező" bárányhimlőtől, meg néha-néha egy kis tüsszögéstől eltekintve soha nem voltam beteg. :D esküszöm a mai gyerekek attól ilyen betegesek, hogy tolják beléjük a mindenféle bogyókat :D Egyen sok gyümölcsöt-zöldséget, aztán csókolom. :D
2013. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kell mesterséges vitaminokkal tömni a gyerekeket, nekem is csak betegebb lett a gyerekem a sok mű vitamintól, most lesz 6 éves és végre az elmúlt egy évben elmondhatom végre nem 3hetente volt beteg, hanem ebbe az évben talán 4szer vagy 5ször... Régebben nem ette meg a gyümiket meg zöldséget most előszeretettel elmajszol akár több barackot vagy egy jó tálnyi szedret... :) Majd kinövi !
2013. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen zöldség gyümi ,hát alig van minden nap alig tudjuk megvenni, hetente talán 1-2x van valamilyen gyümi zöldség!

Na meg amiben van egyáltalán igazi vitamin

2013. aug. 11. 21:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Vannak homeós bogyók de az Immunotrofina a legjobb csak drága nagyon. Egy gyerekre 2 dobozzal kell számolni egy hónapra. Kb. 7000Ft így havonta. Viszont ez bevált. Cak az a baj, hogy nekem 2 gyerekem van. :o

A homeót még nem próbáltam.


[link]

2013. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ez az, hogy ezer féle dologra állítják, hogy ez a tuti, de sajnos drága. Megvetted, beszedte, mégsem használt, bocs.

Én már nem veszek ilyeneket.

2013. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8 válaszoló, egyetértek veled már én is nagyon ugy látom hogy csak rahedli pénz és nem érnek semmit ,tegnap egy uj patikában jártam hát 2 egész sor volt tele különböző mulitvitaminok tömkelegével és olyan árban hogy majdnem seggeltem!!

Homeós bogyókat fogok venni régen szedtük a Oscillococcinuot az jó volt csak most már a régi 990ft helyett már 1400 ft lett

2013. aug. 13. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azért állítom mert tapasztaltam. Mellesleg anyukám gyógyszerész. :O
2013. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!