Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanítottátok meg a...

Hogyan tanítottátok meg a gyerekeiteknek hogy kell kirakni a puzzlet?

Figyelt kérdés
Nekünk annyira nem megy,hiába magyarázom.
2013. júl. 25. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves és mekkora puzzle-lel kezdtétek? Hány darabossal?
2013. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kislányom 3 évesen kezdte 24 darabossal, most 3 és a 72-est simán kirakja. Eleinte a keretet megcsináltam neki és talán úgy jött rá, hogy kell egyedül csinálni. Nem tudom igazából, sosem magyaráztam neki.
2013. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 éves lesz szeptemberben.Először az ilyen fogantyússal kezdtük,azt szépen használja.Utánna váltottunk a 33 darabosra de az valahogy nem megy.
2013. júl. 25. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sehogy. A kisasztalán a szobájában van egy kirakó, amit eleinte mindig megcsináltam, ő szétszedte. Ez volt a játék. Aztán idővel csak láttam, hogy egyszer szanaszét voltak a darabok, mikor legközelebb arra mentem, már össze voltak rakva. Rájött magától. Lehet, hogy mivel sokat látta összerakva, memorizálta a képet, és így könnyebb volt. Plusz van még neki fából is, azt megfogni is egyszerűbb, kevesebb darabból is áll, azt már nem egész két évesen kirakta, lehet innen indult az egész.
2013. júl. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 33 darabos még nehéz. Próbáljátok 24-essel, vagy kisebbel.
2013. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy,nagyon tetszett neki,ha valamit nem jó helyre próbált akkor megfordítottam vagy kicserélte 2-3 alkalom után már nem kellett ennyi segítség sem, a 9es,15ös már nagyon megy 1,5 éves kora óta kirakózik imádja.Ne 33assal kezd az elég sok 12-15össsel.
2013. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok darabossal kezdtetek, csinalj magad kevesebb darabosat, pl. 6 osat hogy legyen sikerelmenye, aztan lehet emelni a szamot. Ha kozosen csnaljatok a puzzlet akkor jo moka az elkeszites is es lehet meg nagyobb kedve lesz kirakni
2013. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!