Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai öltözés?

Óvodai öltözés?

Figyelt kérdés
Abban a ruhában van a kicsitek egész nap, amiben megy reggel, vagy ha odaértek, átöltözés, hazajövetelkor szintén?
2013. aug. 24. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Amikor odaérünk az oviba átöltöztetem a benti ruhájába, amikor kimennek az udvarra akkor az ovónénik öltztetik, majd amikor megyek érte szintén én öltöztetem.
2013. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi 100 méterre lakunk az ovitól.nyáron abban a pólóban és rövidnaciban van bent,amiben viszem,kintre van kinti

tavasszal ősszel ugyanabban a a melegítőben van bent,mint amiben viszem,kintre van kinti

télen eddig úgy kérték,hogy harisnya+rövidnaci,arra ráadták az overallt,de én idén melegítőt adok rá bentre is,és mehet arra az overall

2013. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amibe megy az oviba az lesz a kinti ruhája ,amikor beér átöltöztetem a benti ruhájába .
2013. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egész nap abban a ruhában van, amit én reggel ráadok. Ha mégis történik baleset, leönti, leeszi magát, akkor kap a váltóruhájából másikat.
2013. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont, mint a 4-esnél.
2013. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi még csak most kezdjük az ovit, de a legszimpatikusabb ahogy az utolsó két hozzászóló írta. Én is csak a cipőjét cserélem majd át a kezdeti időkben, amíg még az időjárás kellemes.
2013. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

enyém egész nap csak öltözik :(

mikor beérünk a nacit átcseréljük, a benti az állandó, az nem lesz annyira koszos, így amibe megy, az a kinti.

mikor kimennek átveszi, majd mikor bemennek újra átveszi. megebédelnek és átöltöznek pizsibe, majd mikor felkelnek ismét felöltöznek, ha jó az idő akkor kintibe és akkor már nem is öltöztetem, ha esik akkor bentibe öltözik, majd fél óra múlva megyek és veszi fel a kinti nacit, cipőt...

2013. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én olyan ruhába viszem amiben lehet az oviba, ha esetleg ovi után megyünk valahová, viszek neki ruhát és ott átöltözünk.

Nálunk nincs alvó ruha, abban alszik amiben vitte a szülő. De van 2 adag váltó ruha, ha baleset történne!

2013. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. aug. 29. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!