Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kell külön benti ruha a...

Kell külön benti ruha a gyerkőcre az oviban?

Figyelt kérdés

Mindent megkérdeztem csak ezt nem, és most fogalmam sincs. Azt tudom hogy kell váltó ruha ha "baleset" történik, de külön át kell öltöztetni vagy abban legyen amiben megyünk?

Vagy lehet azért nem mondták mert nem is kell? Van olyan ovi ahol nem kell benti ruha?


2013. aug. 31. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:

nálunk kell és a kintiben mennek ki az udvarra is ,tehát utána nem abban fognak lefeküdni aludni, ami csupa homok, hanem átöltöznek a benti ruhába

egyébként meg pl nálunk nagyon meleg van a termekben télen is, rövid nadrág vagy szoknya és rövid ujjú póló a benti viselet, a harisnyában, hossz ujjú pólóban, pulcsiban megsülnének

2013. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, át szoktak öltöztek a szülők a gyereket. Gondolom otthon sem utcai ruhában van, hanem valami kényelmesebben.
2013. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kértek benti, benti váltós (balesetekre :)) és kinti ruhát, pár váltóalsót valamit tornára trikót-kisnadrágot.Cipőt benti váltóst és kintit.
2013. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben mentek. Előbb-utóbb kelleni fog, mert jön a hideg, és nem hiszem, hogy farmerban, vagy overallban akarod, hogy bent legyen, csak mert abban mentetek. Amúgy valamit át kell vegyen, mert nem túl jó, ha abban játszik a csoportban, amiben az udvaron hempereg a sárban, homokban.
2013. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kell,én viszek a kislányomnak .
2013. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kell, bent tiszta ruhában vannak. kint meg ugye koszos lesz, úgyhogy ha nem is öltözteted át, ebéd előtt akkor is át kell öltöznie.

nekünk van bent 2 kényelmes pamut nadrág, elég is hétvégén hazavinni, azokban csak bent van, ha leeszi akkor ott a másik.

kint meg abba van amibe beviszem, azt egyébként is haza kéne vinni kimosni mert piszkos lesz, így abban jön haza és megy a szennyesbe... :)

2013. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam hétfőn kezd. nekem azt mondták, utcai ruhában nem mehet a csoportba, tehát reggel át kell öltöztetni. Amiben bent vannak, abba mennek udvarra is, de alváshoz pizsamát vesznek majd fel.
2013. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor viszek benti ruhát, és ha mégsem kell akkor max haza hozom. :)

2013. szept. 1. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van hogy eleve játszósba visszük, tehát amikor beérünk nem öltözünk át.

Van bent váltó ruha, arra az esetre ha kint nagyon össze koszolná magát, de ha pl kint az udvaron nem koszolja magát, akkor délután ugyan abba vannak amiben reggel visszük.

Aludni meg kisgyatyában (bugyiban) és pólóban alszanak.


De ha belegondolok, akkor itthon se öltöztetem minden alkalommal amikor ki megy az udvarra vagy amikor be jön.Egész napunk öltözködésből állna.

2013. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!