Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lehetséges másik csoportba...

Lehetséges másik csoportba kérni a gyereket, ha már elkezdtük az ovis tanévet?

Figyelt kérdés
Elkezdtük ma az ovit, de nagyon nem vagyok elégedett sem az óvónővel sem a dadussal. A nagyobbik fiam másik csoportba jár, szándékosan akartam hogy ne egybe kerüljenek, de már bánom. Eléggé begerjeszitk egymást ha együtt vannak, nem akartam az óvónéniknek problémát okozni. De így meg nekem lesz problémám, mivel jóformán csak gyerekmegőrzés folyik ebben a csoportban. A dadus néni meg... hagyjuk. A féléves kölyökmacskánkban több érzés van. Szeretnék változtatni a helyzeten, de nem akarok konfliktust. Ti mit tennétek? lehetséges ez egyáltalán?
2013. szept. 2. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én a lányomnál kértem ezt bölcsiben. Első nap, amikor láttam, hogy gáz a két gondozónő. Mondd azt, hogy szeretnéd, ha a két gyerek egy csoportban lenne, mert úgy érzed, úgy könnyebb nekik. Nekem annó engedték a lányomnál, hogy cseréljünk csoportot. Siess, hátha még nincsenek ott a beszoktatott gyerekek közül ott mind, és van még lehetőség. Nekem is csak azért lehetett, mert volt olyan aki nem ment még beszoktatni akkor a csoportba, amibe akartam, hogy kerüljön a lányom. De mindenképpen kérd át, ha úgy érzed, mert később csak megbánod, ha meg sem próbálod.
2013. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk az a szerencsés helyzet hogy a nagyobbiknál nincsenek kiscsoportosok. Az én kisebbik fiam lenne az egyetlen. Megpróbálom, igazad van, utána csak bánnám. Na és a gyereknek sem mindegy.
2013. szept. 2. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ilyen nincs, nem engedik meg. Es ha a masik fiad csoportja nem vegyes csoport, ezt nem is fogjak megtenni.
2013. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegyik csoport vegyes csoport. Megengedték, szerencsénk volt!!!!
2013. szept. 9. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!