Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis tisztasági csomag....

Ovis tisztasági csomag. Nálatok milyen sűrűn kell vinni, és mit tartalmaz a csomag?

Figyelt kérdés

Fiam most kezdte szeptember elején az ovit.

Kezdő csomag ebből állt:

- 1 cs. 100-as papírzsepi

- 1 nagy csomag szalvéta

- 1 cs. (4 db-os) WC papír

- 1 folyékony szappan utántöltő

- 1 cs. nedves WC papír dobozzal együtt


Ma kiírták az októberi csomagot, annyi a változás a szeptemberihez képest, hogy 2 csomag 100-as zsepi kell, a nedves WC papírból már elég az utántöltő, és kell még egy guriga uzsonnás zacsi is. Minden más ugyanaz.


Csak én sokallom minden hónapra ezt a mennyiséget? A folyékony szappant még megértem, mert tudom az én fiamról is, hogy nem egy adaggal mos kezet... :) Na de a többi?


A ti ovitokban mi a szokás tisztasági csomag ügyben?


2013. szept. 27. 20:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Havonta kell vinni: pzs, szalvéta, foly. szappan, wc-papír és fogkrém.

Nedves törlő nálunk a gyerek polcán van, jellel ellátva, de sosem használja, mert itthon intézi a nagydolgot :)

Az uzsizacsit sem értem, hiszen kb. 50 db van benne, míg egy hónapban 4 péntek van, tehát annak 1 évre elégnek kéne lennie és persze nem is visznek el minden gyereket péntekenként.

2013. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van hogy elvileg havonta kell:

100db zsepi

1 csomag szalvéte

1 tekercs wcpapír

+ 100Ft a folyékony szappanra meg a fogkrémre


De most szóltak hogy már ne vigyen senki, mert majdnem mindenki bevitte az első héten, meg van aki több hónapra vagy akár egész évre és már nem tudják hova rakni.Majd szólnak ha fogyóban vannak a dolgok.

2013. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Megmondom az őszintét, én kb. havonta szoktam bevinni tisztaságit, de én úgy csinálom, hogy mindig megkérdezem, miből kell. Mert fölöslegesnek tartom a 25. wc papírt bevinni. Nálunk nem írják ki, hogy kell, hanem a szülők kb. havonta visznek. Én meg a fenti módon csinálom. Utolsó alkalommal pl. mondta az óvónő, hogy folyékony szappan és a zsepi jöhet, mert ezek fogynak, de wc papír, szalvéta van bőven. Így csak a hiánycikkeket vittem. :)
2013. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

nálunk is ezek kellenek szinte havonta minden


1 cs popsitörlő(2 havonta)

papírzsebkendő(havonta)

szalvéta(havonta)

minőségi 4 tekercs wc papír(2 havonta)

folyékony szappan (kizárólag csak baba ) 2 havonta

papírtörlő (kb 3 havonta)

fogkrém (2 havonta)

fogkefe(havonta)

2013. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsótól kérdezném, hogy miért ragaszkodik az ovitok csak baba folyékony szappanhoz és minőségi wc papírhoz? Számomra érdekes, mert nem várhatja el az ovi (szerintem) egy szülőtől sem, hogy xy márkát vegyen.... Én megmondom őszintén folyékony szappanból is, zsepiből is, wc papírból is a legolcsóbbat szoktam venni.
2013. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nálunk fèlèvente kell vinni:

2 cs. 100- as papìrzsepi

4 db wc papìr

2 db konyhai papìrtörlö

1 cs. èttermi szalvèta

1L folyèkony szappan utántöltö


A csoportpènz fèl èvre 1500,-


Nálunk kb. 80 gyerek van összesen. Nem tudom nálatok mennyi gyetek van, èn sokallom,hogy töletek havonta kèrik töletek ezeket ès mellè még havi csoportpènz is sok...

2013. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nálunk ezek kellettek:

1 cs százas zsepi

8-as WC papír

1 folyékony szappan

1 csomag szalvéta

1 tubus fogkrém


Azt mondták, hogy legközelebb kb. decemberben fog kelleni valami, de nem biztos, hogy mindenből kell. Ja, a csoportpénz havi 400 Ft.


Egyébként én is sokallom, hogy Nektek ezt kiírták minden hónapra. Ami esetleg kellhet, az a szalvéta és a papírzsepi. Mondjuk én úgy gondoltam, hogy most, hogy jön a szutykos idő, egy zsepit beviszek minden hónap elején.

2013. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Az egész családnak elég egy hónapra amit itt egyesek a gyereknek bevisznek. Sima meg nedves wc papír is? Minek? Meg havonta 200 db zsepi?Ha minden nap megy oviba akkor naponta 10-et használ...
2013. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nálunk fél évente kell tisztaságit vinni:

-100as pzs

-szalvéta

-2 tekercs wc papír

-1 tubus gyerekfogkrém

Csoportpénz 400Ft/hó.

De ebben a náthás időben én is viszek majdnem minden hónapban plusz zsepit, mert az én fiam szeret orrot fújni, akkor is, ha nincs ami kijöjjön.

2013. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hű, hát ahogy olvasom, mi nagyon szerencsések vagyunk. 100-as zsepit és fogkrémet kell bevinni kb egy évben 4 alkalommal (év elején, utána pedig kiírják, ha elfogyott). A papírtörlőt, wc-papírt, folyékony szappant, szalvétát és hasonlókat az ovi adja (azt hiszem, az önkormányzat fizeti). Csoportpénz van, havi 800 Ft, de ebből programokat szerveznek a gyerekeknek, nem tisztasági cuccokra költik (pontos elszámolást kapunk róla, így tudjuk, mire megy el a pénz).
2013. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!