Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül és pontosan...

Mennyibe kerül és pontosan mit tartalmaz az a "csomag", amit a gyermekorvos ír fel szülés után a babának? Mindent ki kell váltani egyszerre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk popsikrém, fürdető, és hintőpor volt! kiváltottam,de nem használtam,mert Naturlandos termékek voltak, a popsikrém olyan volt,mintha vazelinnel kenném a kisfiam fenekét!

Volt még felírva Vigantol csepp,ezt naponta adni kell a picinek, K-vitamin, ha anyatejes akkor havonta kap belőle a baba! ja és felírtak egy doboz tápszert,a biztonsa

2012. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bocsi

* a biztonság kedvéért!

2012. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És árban kb.mennyi?Nekem egy nem túl szavahihető ember 15000-et mondott,nem tudom,hogy higgyek-e neki.
2012. okt. 29. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári fürdetőkrém, popsikrém, testápoló; alkohol, hintőpor a köldökéhez, Konakion, Vigantol csepp, Germicid kúp, ha kellene.

3944 Ft volt.

2012. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne higgy.


Nálunk összesen 3 ezer párszáz volt, amit ki kellett pengetni a gyógyszertárban.

2012. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Máris kiegészíteném: Mindent kiváltott a férjem, bár Germicid még volt a nagyobb tesó után, (900 Ft körül van)

Tápszert a kórházból hazajövet írt ki az ottani gyerekorvos, ha szükség lenne rá, eddig még nem volt szükség rá.

Ezek elég friss infók, mert a kislányom 12 napos.

4-es válaszoló

2012. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt popsikrém (252ft), fürdető (129ft) konakion (370ft) vigantol (312), hintőpor (468) alkohol (ezt nem tudom, mennyi volt, mert elkeveredett a recept, így külön lett kiváltva, de pár száznál nem több), lázcsillapító kúp (232ft).
2012. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A 15000 ft kicsit soknak tűnt nekem.
2012. okt. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!