Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jó döntés elvinni pénteken...

Jó döntés elvinni pénteken ebéd után a gyereket, ha még csak 3x aludt ott?

Figyelt kérdés
Nem zavarja meg a gyereket,ha most kezdte az ottalvást és pénteken meg hazaviszi a szülő ebéd után?
2013. okt. 11. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet
2013. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kezdetektől hazahozom pénteken ebéd után, mert akkor én is keveset dolgozom. soha semmi gond nem volt belőle, csak megtanulta emiatt a napokat, mert volt mihez kötni :D
2013. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És hogy viseli az ottalvást? Nehezen megy?

Nekem elég rosszul viselte az elején, szóval először be kellett szoktassam, aztán 3 hét elteltével kezdtem elhozni péntekenként, mert megkértek rá.

Neki úgy állítottam be mint egy jutalmat, azt mondtam ha nem lesz sírás, akkor minden pénteken elhozom ebéd után. És azóta így is van, nem sír sosem, de örül pénteken amikor érte megyek.

Ha nálatok problémamentesen megszokta az ottalvást, akkor viszont nyugodtan elhozhatod pénteken ha szükséges.

2013. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szükséges elhoznom pénteken délben. Jól viseli az ottalvást,ezért nem szeretném megbolygatni,hogy most meg elhozom. De van olyan szülő,aki elviszi. Amúgy nálatok sokan elviszik pénteken délben? Vagy nem jellemző?
2013. okt. 11. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem jó döntés, és nem zavarja meg :)

megbeszéled vele, hogy péntekenként hazahozod, a többi napon meg bent alszik a többiekkel, érteni fogja, és örülni fog neki :)

2013. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!