Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisfiatokon mi van az óvodában...

Kisfiatokon mi van az óvodában, ha már harisnyában megy reggel?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam, hogy ilyenkor marad rajta a harisnya és fölé ráadnak egy rövidnadrágot.

Ti hogy csináljátok?


2013. nov. 4. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Melegítőben és overálban megy. Az overált levesszük a melegítő marad rajta. Ritkán adok rá harisnyát, de ha még is az van rajta akkor rövidnadrággal oldom én is meg.
2013. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én találtam egy melegítő nadrág fajtát, vastag gumis passzé része van, egyáltalán nem szoros, de nem csúszik fel. Így megússzuk a harisnya-rövidnaci szörnyű párosítást. Amúgy sem tetszett, és a bőrének is jobb, ha szellőzik. Nagyon bevált, veszem sorba ezt a fajta nadrágot.
2013. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem adtam rá harisnyát.

Ha hidegebb idő volt, akkor vagy bélelt nadrág, vagy vastag polár melegítő+ térdzokni. Télen ezekre rá a vastag kantáros téli nadrág, amit könnyen le ill. fel tud húzni.

Az oviban mindig volt vékony csere melegítőnk, ez volt a benti nadrág.

2013. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha harisnyában menne,akkor rövidnadrágot adnék rá bentre. Mást nem is lehet,mert nem lehet bent egy szál harisnyában,hosszú nadrágban meg megsülne.
2013. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én mindig is harisnyát adtam a fiamra overál alá is. Mondjuk még csak szeptembertől ovis, így nem tudom, hogy most hogy lesz.

Tréningalsót nem szoktam ráadni egy másik nadrág alá. Autóval viszem, hozom őt az oviból, így sokat nincs kint, csak ha kimennek játszani az oviban.

Nem tudom még, úgy néz ki marad a rövidnacis változat. Pedig annyira nekem sem tetszik.

Köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 5. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
A rövidnadrág - harisnya szerintem nagyon aranyos. Nálunk is az van.
2013. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen dilemmában vagyok bár mi nem ovit hanem bölcsit kezdünk 1 hónap múlva a kisfiúval. Az ovisom lány, harisnya, szoknya megoldással bentre, de az teljesen jó, csini. Ezzel a harisnya, rövidnadrággal én se vagyok kibékülve... De mindenhonnan azt hallom, hogy ez a szokás. És már vettem is egy csomó harisnyát úgyhogy valszeg ez marad.
2013. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam a bölcsiben télen harisnyanadrág+ rövidnadrág kombinációban volt, télen oviban is így lesz.
2013. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Én is vettem már jó pár harisnyanadrágot a kisfiamnak, szerintem mi is maradunk a rövidnacis változatnál. :)

2013. nov. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!