Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rendszeres gyermekvédelmi...

Rendszeres gyermekvédelmi támogatás jár itt valakinek? Lenne néhány kérdésem

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt birálják el? Az óvodába a határozatot kell majd bevinni,amit nekem postáznak majd? 100%-os az étkezési támogatás? Óvodába nem kell majd semmit havonta aláirni emiatt? Nálunk boritékba van kitéve,hogy kinek mennyit kell fizetni,akkor akinek semennyit nem kell,annak a boriték ki sincs téve? Vagy hogy lesz ilyenkor?
2013. nov. 4. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 1 hónap alatt jött meg a papír a határozattól, de a jogosultság már a beadás napjától él.

A többi kérdésre nem tudom a választ, az óvónőt kérdezd, ő tud segíteni.

2013. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max 30 nap, de azt hiszem 2 hét alatt lezajlott az egész. Az oviba a határozat kell, akkor elvileg teljesen térítésmentes leszel, de óvodája válogatja ! Az, hogy lesz a boríték majd meglátod, a bölcsiben nálunk annak is volt papír, akinek nem kellett fizetni, csak arra nem volt összeg írva.
2013. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

4 gyerekünk van mi kapunk rendszeres gyermekvédelmit (most fogom hosszabbítani)sem az iskolában sem az óvodában nem kell aláírni havonta semmit

A suliból csak 0.- os papírt hoznak haza a gyerekeim oviban még ez sincs

évi 2 alkalommal kapunk gyermekenként 5800.- Erzsébet utalványt

Itt ahol mi lakunk 1 hónap alatt bírálták el,a határozatot pedig Ők küldték ki az óvodába és az iskolába is

2013. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elöző vagyok

az étkeztetés teljesen díjmentes

2013. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!