Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foglalkoztatást helyettesítő...

Foglalkoztatást helyettesítő támogatás. Van néhány kérdésem, tudna válaszolni, aki esetleg ért hozzá?

Figyelt kérdés

Az első kérdésem az lenne, hogy ha párom kapja ezt a támogatást egy adott kerülettől, ahol lakik, de hozzánk költözik, viszont a lakcíme nem változik meg (hozzánk nem tudjuk bejelenteni) akkor elveszíti a jogosultságát vagy az számít hogy a lakcím kártyán mi szerepel, nem az ahol lakik?


A második kérdésem az lenne, hogy ezt a fajta támogatást lehet-e bankkártyára utaltatni? Ugyanis, így hogy nem lakik otthon, akadna gondunk az átvétellel.


2012. jún. 29. 08:09
 1/2 anonim válasza:

Nem veszít el semmit, a lakcím számít, de ha egy háztartásban vagytok és ezt lenyilatkozzátok akkor csak egyikőtöknek jár az ellátás. Szóval költözzön hozzád de ne szóljon semmit senkinek és akkor nincs gáz.

Igen lehet számlára utaltatni (nekem is több ügyfelem oda kéri).

2012. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, nálam lakik, de ez nincs jelentve.

Én ellátást nem is kaphatnék, mert nekem van munkám.

2012. júl. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!