Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis jeleket hogyan szoktátok...

Ovis jeleket hogyan szoktátok belerajzolni a ruhákba? Ha a címkére rajzoljátok, ahhoz alkoholos filc, vagy textilfilc kell? És ha nincs címke, bele a ruhába? És ha majd a tesó hordja, mit csinálok a jellel?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kéred az oviban hogy azt a jelet szeretnéd a gyereknek ami a nagyé volt.Nálunk kérdezték milyen jelet szeretnénk.Mi ceruzát szerettünk volna,de az nem volt.(bölcsis jele az volt) igy gyertya lett.
2013. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én alkoholos filccel rajzolom a jeleket a ruhától kezdve a cipőig mindenhová

egy idő után elhalványul, de van most a fiamnak olyan ruhája, amit hordott a tesó is már, meg ő is a bölcsiben, most pedig az még mindig jó az oviba, tehát a harmadik jel került bele szeptemberben

nem csinálok belőle gondot, a legerősebb a jelenlegi, az látszik legjobban, szerintem ennyi elég

2013. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ráhímzem a jelét,pöttyös labda,nem bonyolult.

amit örököl a tesó,azt kiszedem belőle,és varrok majd másik jelet rá.

Van amit eladok,senki nem reklamált még miért van pöttyös labda hímzés a ruhán,nem feltűnő.

2013. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy a címkére vagy a ruhára, ha nincs mód a címkére alkoholos filccel.

Amúgy meg csak az 1 váltás ruhára és tornához szükséges ruhákra írtam bele, meg a váltó cipőbe és tornacipőbe. Amiben itthonról elmegy, abba nem írtam bele. Az úgyis rajta van végig.

Ha véletlenül lesz kis tesó, akkor meg majd lesz neki is ruhája, amit beviszek és arra meg majd az ő jelét és nevét írom.

2013. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én filc anyagra (egy kis négyzetre) hímzem a lányom jelét, ezt a darabka filc anyagot öltöm rá a ruháira. Ha kinőtt valamit, akkor lebontom róla a filc anyagot, és rávarrom másik ruhájára. El szoktam adni a kinőtt ruháit, így nekem olyan megoldás kellett, aminél a címkék is hibátlanok maradnak, és a ruhán sem látszik, hogy jel volt rajta.
2013. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Innen rendeltem. Amit még a tesó is hordana, abba szatén jelet varrok. Egyébként a régi jelre is rá lehet vasalni az újat, már próbáltam.

2013. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkoholos filc, de jó a rendes golyóstoll is, van, hogy az még tartósabb.
2013. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!