Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai fotózáson nagyon...

Óvodai fotózáson nagyon látszik a cipő?

Figyelt kérdés
kisfiamra sehol nem kapok elegánsabb,alkalmi cipőt! NAgyon gáz,ha a benti sötétkék vászoncipőjébe lesz fényképezve? Felül viszonylag elegáns lesz.
2013. nov. 17. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez? Nyilván attól függ, hogy az adott fotós hogy fényképezi le!

Ha csoportkép és hátul áll, akkor nem lesz feltűnő.

Ha egyéni és teljes alakost csinálnak, akkor nyilván látszani fog.

2013. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Látszik!


Én Kínaiban veszem az alkalmi cipőt, ott a legolcsóbb, erre a pár ünnepre pont jó!

2013. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A csoportkép nálunk olyan lett, hogy látszik rajta a gyerekek cipője.

Egyéni képnél pedig lehetett választani, hogy egész alakos vagy portré képet kérünk. A portré képen nyilván nem látszik a cipő.

Viszont nálunk minden gyerek a benti cipőjében fényképezkedett. Mivel a képek is bent készültek a teremben, ahová megy ugye eleve benti cipőben mehetnek be.

2013. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,nálatok a ruha elegáns volt? A cipő meg mindegy,kinek milyen?
2013. nov. 17. 16:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem volt senkinek elegáns ruhája. Mindenki csinosan volt felöltöztetve, de senki nem volt máshogyan öltözve, mint egyébként lenne.
2013. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A cipő pedig mindenkinek a benti cipője volt. Az meg kinek milyen.
2013. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
40%
hűha tuti elrontod a gyereked egész életét, ha egy szaros óvodai fotózáson nem lesz rajta egy betyár elegáns alkalmi cipő.
2013. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk soha nincs kiöltözés az ovis fotózáson.Persze aznap nem a legkopottabb játszót adja senki, de nem is makkos cipő, fekete nadrág fehér ing.

Az én fiam tavaly pókemberes pulcsi, melegítő nadrág, vászoncipő. Idén kord nadrág, egy piros kockás ing, vászoncipő volt a fotózáson.

Szerintem az ovis fotózáson azt kell megörökíteni hogy akkor milyen volt ténylegesen nem hogy milyenre tudjuk megcsinálni.

2013. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sosem vettem még külön alkalmi cipőt a fiaimnak.

Mindig van egy játszós cipőjük, amit lehet nyúzni és van egy olyan, amit ritkábban vesznek fel, abban nyugodtan meg lehet velük jelenni bárhol és azt szokták a fotózásra is felvenni.

Amúgy meg volt már olyan is, hogy a benti szandáljuk volt rajtuk, na és?

Ja, meg mi sem vagyunk túl kiöltözősek, én egy sötét farmert szoktam ilyenkor rájuk adni (mivel amúgy nem hordanak farmert), felülre pedig egy csinos inget (de nem fehéret) vagy esetleg egy elegánsabb galléros pólót.

Bocsi, de engem a hideg kiráz a nyakkendőbe-szövetnadrágba öltöztetett kisfiúktól, na meg a habos-babos-fehérharisnyás-feketelakkcipős kislányoktól, akiknek be van sütve a haja és meg sem mernek mozdulni, nehogy tönkremenjen a ruhájuk/hajuk...

2013. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Háát, akkor én nagyon elrontottam az ovis fotózást. Farmer volt a fiamon meg csini, de kockás ing. Meg egy sportos vászon cipő, amit az oviban hord, nyárról maradt. Én nem öltöztettem másként, mert ő ilyen.

Volt több gyerek a csoportban, aki fehér ing-nyakkendőben volt, de nekem az olyan mű.

2013. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!