Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposom a napokban kezdett...

8 hónaposom a napokban kezdett el a kapaszkodva lépegetni. Kellhet neki cipő télire?

Figyelt kérdés
Itthon persze még csak csúszásgátló zokiniban van, és tudom, hogy cipő csak akkor kell, ha már önállóan is biztosan tud lépkedni. Viszont most jó áron tudnék neki cipőt venni, de nem tudom érdemes-e, vagy eltart sokáig a kapaszkodós időszak. És egyáltalán télen már mehet az utcán? Mióta egyedül közlekedik (kúszva, mászva) nem csípi a babakocsit.
2013. nov. 12. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4,5 hónapig járt kapaszkodva. Bárhol fel tudott állni és bármi mellett végigment. Mégis 4,5 hónap kellett, hogy elinduljon magától. Ez nagyon változó. Lehet megveszed és csak február - március körül indul el. És azt sem tudod akkor mekkora cipő lesz rá kényelmes.
2013. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megvárnám amíg elindul önállóan, teljesen gyerekfüggő hogy ez mikor következik be, kisfiam 8 hónaposan állt fel, és 11 hónaposan ment egyedül. Ha nálatok is így lesz, akkor február közepén indulna el, addig simán nőhet a lába! Kisfiam lába 7 hónap alatt 3 számot nőtt, egyik rokonunknál 4 számot nőtt a baba lába. Gondolom csúszni-mászni nem akarod kivinni az utcára. Én még várnék, sőt szerintem tél végén lesznek leárazások, akkor is kifoghatsz olcsón jó cipőket.
2013. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lépkedett 8,5hósan már.Most 13hós múlt már és még nem jár.Van ugyan cipője,de csak simán a téli hideg miatt,nem járni.Szerintem érdemes venni,csak amiatt is,hogy nem lehet zokniba kinn télen már.Ha el is indulna,nem hinném,hogy az utcán fog menni még egy darabig,főleg nem nehéz csizmában.
2013. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kocsicipője, -és csizmája van, de akkor várok még a rendes lábbeli vásárlással. Csak elgondolkodtattak, hogy "Jé, karácsonykor futok majd utána" reakciók.
2013. nov. 13. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!