Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai fotózáson nagyon...

Óvodai fotózáson nagyon látszik a cipő?

Figyelt kérdés
kisfiamra sehol nem kapok elegánsabb,alkalmi cipőt! NAgyon gáz,ha a benti sötétkék vászoncipőjébe lesz fényképezve? Felül viszonylag elegáns lesz.
2013. nov. 17. 15:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekünk megmondták,hogy fekete-fehér öltözet legyen,alkalomhoz illő! Szóval hiába gondoltam kék-fehér galléros pólót ráadni, fehéret kértek! Nem az én ötletem kiöltöztetni!
2013. nov. 17. 20:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Püff, ilyenről még nem hallottam. Mondjuk a mi ovinkban ünnepségre sem kell a fekete-fehér kombináció, csak valami rendesebb ruhát kérnek. (10.vagyok)
2013. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nálunk csak annyit kértek, hogy csinos legyen a gyerek. A fiamon egy krémszínű vászonnadrág volt, csíkos ing, és a benti barna szandálja, hozzá, pedig vidám színű csíkos zokni. Nekem így tetszett a gyerekem, másnak meg semmi köze hozzá.
2013. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát,ma van az ovis fotózás nálunk. Elegáns karácsonyi háttér van, így mindkét gyermekem elegánsan ment. Fiam fekete ing,hozzá szürke öltöny nadrág, na a cipővel mi is gondba voltunk. Így egy fekete sportcipő lett rá adva,mert nincs alkalmi cipője. Lányom szürke alkalmi ruhába, fehér boleróval, harisnya, és fekete kopogós cipőt vett fel. Közös fotó lesz,így egyrészt muszáj is volt összeöltöztetni őket. Turkálóba és nagyon akciósan vettem a ruhákat,amikor le voltak akciózva, vagy volt a turkálóba.
2013. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. vagyok. Lemaradt, a tavalyi fotókból kiindulva, volt amelyiken látszódott a cipő is, de csak ezért nem érdemes venni alkalmi cipőt,mert nagyon gyorsan kinövi.
2013. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!