Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok sem lesz ovi dec 7-én...

Nálatok sem lesz ovi dec 7-én és 21-én? Tényleg csak nekünk okoz ez problémát?

Figyelt kérdés

Ma szóltak az oviban, hogy 21-én egyáltalán nem lesznek nyitva, 7-én pedig csak ha lesz elég gyerek. Az én lányom volt az első a listán :-(


Nálatok hogy lesz? Ti hogy oldjátok meg?


2013. nov. 19. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyszülők, olyan rokon aki már nem dolgozik, szabadság, gyerekfelügyelet.
2013. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bár ilyen egyszerű lenne :-( Rokonok nem tudnak/akarnak segíteni, szabadságot a főnök adja ki, nem kívánságműsor.


Gyerekfelügyelet alatt mit értesz?

2013. nov. 19. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Valakit felfogadni, pénzért.
2013. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még odébb van, tudsz szólni attól, hogy nem kívánságműsor. Aki gyerekeset alkalmaz tisztában van ezekkel. Az már más, hogy érdekli e. Szólj, hogy 2 napig szeretnél otthon lenni, ha végképp senki nincs. Barátnő, szomszéd, babysitter stb.
2013. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ügyfélszolgálaton dolgozok, le vannak osztva az ünnep körüli napok. Hatan vagyunk, öten családosok. Így is alig fogjuk bírni az év végi csúcsforgalmat.


Van egy egyetemista lány aki szokott vigyázni a lányunkra, de egész napra nem lesz olcsó.

2013. nov. 19. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg egy ovistárs anyukája, akivel jóban vagytok? És esetleg ő szabin lesz?
2013. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában kérhető ügyelet valamelyik másik oviban, nálatok nincs ilyen lehetőség?
2013. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk lesz az oviban ügyelet.
2013. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kötelező (lenne) az ügyelet.
2013. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nálunk 7.-én tanításmentes nap lesz, direkt így csinálták, hogy ne kelljen ügyelniük (ugye erre az évi 5 napra nem kell ügyeletet biztosítaniuk törvény szerint), viszont ne is hétköznap legyen.

21.-én azért nem lesz ügyelet mert senki nem kérte. ez ki van írva az ovi falára. személy szerint engem még senki nem kérdezett meg, mondjuk én nem is kértem volna, főnököm nem hív be szerencsére szombaton :)


viszont 23, 30, 31 lesz ügyelet nálunk... én logikám ezt nem tudja bevenni de mindegy.

kérd meg a kis barátjának az anyukáját, ígérj neki egy tányér sütit és biztos elvállalja arra a napra :)

2013. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!