Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ez problémát jelentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez problémát jelentene nálatok, ha egy fiú ilyen odabújós típus?

Figyelt kérdés
Imádom az alacsony lányokat, mert melletük érzem igazán férfinak magam és legszívesebben állandóan ölelgetnem, puszilgatnám, szeretgetném őket. Megőrülök, hogy nincs barátnőm és nem tudok kit szeretgetni! *-*
2013. ápr. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs barátnőd, úgyhogy láthatod, hogy igen :D
2013. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szar ügy, hogy egy alacsony lányra van szükséged, hogy férfinak érezd magad
2013. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jól jönne egy odabújós pasi. De én elég magas vagyok.
2013. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer rád talál a szerelem, de nem gondolod hogy valami oka van hogy miért nincs barátnőd? Egyáltalán hány éves vagy? Ha 16 évnél fiatalabb akkor nem értem miért aggódsz hogy nincs nőd. Ha már 20 év körüli vagy akkor sem kell feltétlen hogy legyen párod de ha ennyire kivagy éhezve egy lány szeretetére és eddig nem is volt nőd akkor szerintem mérd fel magad hogy mi lehet az oka hogy nincs nőd. Ha nem ismerkedsz és itt sírsz mint ahogy sokan írták hogy már nem ez az első alkalom hogy ide írtál akkor szerintem hagyd ezt az oldalt és ismerkedjél inkább. Ha itt nyavajogsz akkor nem lesz barátnőd, ismerkedni kell, meg kicsit kimozdulni, ne várj a sültgalambra mert nem jön.
2013. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a szerencsétlen állandóan felteszi a kérdést. Buzerátor......
2013. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!