Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fogorvoshoz szoktatok a...

Fogorvoshoz szoktatok a gyereket 3evesen vinni ellenorzesre? Ha nem mikor mentetek eloszor?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oviban évente van ellenőrzés. Én azon kívül nem viszem őket. (Iskolában nem tudom mi lesz, de csak jövőre lesz iskolás gyerekem)
2013. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem viszem. Oviban minden évben van ellenőrzés. Suliba is van, legalább is nálunk mégúgy volt. Azon kívül nem fogom vinni, ha nincs gond.
2013. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ellenőrzés van asszem fél évente. De suliba is lessz fél évente.Én 14 vagyok de még nem voltam fogorvosnál ellenőrzésen kívül.
2013. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban csak nagycsoportban van ellenőrzés, úgyhogy gondolkodom, hogy elviszem hamarosan magamtól 4 éves fiamat.
2013. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberbe kezdte az ovit a kislányom és az első nap kérték a fogorvosi igazolást is, így mi augusztus végén elvittük. Az oviba is jár ki ugyanaz a doktornő, de azt nem tudom, milyen gyakran.
2013. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Születésüktől fogva mindig elkísérnek engem mikor megyek. Tehát kb fél évente rendszeresen járnak. Már egy évesen beültek a székbe és tátották a szájukat, hogy engem utánozzanak :)
2013. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sajos oviban nincs ellenőrzés, csak az iskolában. Viszont azt a fogorvorst, akihez a suliból hordják őket, nagyon nem szeretem, így magánorvoshoz hordom őket. A lányomat 4 éves kora körül vittem először, a fiamat 2 évesen, mert elkísérte ő is a nővérét egy kontrollra, aztán lesz ami lesz alapon, beültettük a székbe. Nagyon tetszett neki a liftezés, és szépen tátotta a száját, amíg kellett.
2013. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!