Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szulok! Mi eletetek ertelme?

Szulok! Mi eletetek ertelme?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy beszelgetes soran megkerdezne, hogy mi eleted ertelme, akkor mi az az elso dolog, ami egybol beugrana? Hosszabb gondolkodas utan mit mondanal?
2014. jan. 19. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami egyből beugrana: a gyerekem.

Hosszabb gondolkodás után: hogy életem végén úgy érezzem, hogy érdemes volt élnem, hagytam valami nyomot a világban, ami jobbá tette azt, és a saját magam szempontjából is pozitív a mérleg. De ebbe beletartozik az első válasz is.

2014. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy boldog legyek. Ebben minden benne van ami számít.
2014. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőre: fogalmam sincs. Hosszabban: Életem egyik nagy öröme és feladata a gyermeknevelés (mivel nem csak szülő vagyok), de az értelmét - hogy mi végre vagyok a világon -, szerintem csak Isten tudja.
2014. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi értelme az életemnek azt nem tudom,szerintem tényleg csak Isten tudja,miért jövünk a világra.

Ha az a kérdés mi a legfontosabb a világon akkor azt mondanám az egészség és a családom.Hosszabb gondolkodás után kifejteném,hogy a legfontosabb,hogy a párommal és a gyerekemmel(később gyerekeimmel),egészségesen,boldogan éljünk,és legyen lehetőségünk élvezni is az életet.

2014. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!