Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti mit reagálnátok arra, ha...

Ti mit reagálnátok arra, ha kisfiatok azt mondaná? : Azt mondta az egyik ovistársam hogy elfogja apa vágni a nyakam késsel. Fiam 3,5 eves.

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatnám természetesen, hogy a gyerek csak butaságot beszél, képzeleg. Ha máskor is előfordul ilyen szólnék az óvónőnek.
2014. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném hogy melyik ovistársa volt
2014. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apával milyen a kapcsolat?
2014. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jo az apjával a kapcsolata, tudjuk ki mondta neki, van az ovijába egy kisfiu aki kimondottan agressiv viselkedésü, de nem verekedös csak ö a jani, el tudom rola képzelni, mert nem akarom megbántani szegényt de kis pszihopatának néz ki. Természetesen mondtam, hogy ilyen sose lesz, de nem tudom szoljak-e az ovonönek, vagy korai, mármint a másik gyerek érdekében.
2014. febr. 4. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem normális, hogy egy kisgyerek ilyeneket mond az ovistársainak. Én mindenképpen szólnék az óvónőnek.
2014. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normalis ha egy ovis ilyet mond. Kisfiam 4 eves es o is olyan mondatokkal szokott neha hazajonni, hogy ledobbenek. Volt mar kinyirlak, megollek es tarsai. Az ocsmany szavakat meg inkabb le sem irom. Szuloktol halljak? Talan a tevebol? En nem tudom de dobbenetes. Kisfiam is nez tevet de nem olyat ahol olnek, lonek meg... Itthon sem beszellunk igy egymassal, hogy "elvagom a torkodat"... Nagyon szomoru ha egy gyerek van ahonnan ezt eltanulja. :(
2014. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az oviban épp tegnap kérte meg az egyik anyuka az óvónőt, hogy biztosítsák, hogy a kislánya szappannal mosson kezet, és ne folyékony kézmosóval, mert (és itt szólt közbe az apuka) "szarrá szárítja a kezét a folyékony szappan". Mindezt úgy, hogy ebéd után kísérték ki a gyerekeket, csomó szülő és kisgyerek hallotta.


Szóval egy dolog, hogy otthon hogy beszélünk, és hogy az oviban mit hallanak, akár a szülőktől a gyerekek....

2014. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm frissen végzett óvodapedagógus. Csak azért fontos mert ő javasolja, hogy mindenképpen szóljatok az oviban, mert valószínű, hogy a gyerek bántalmazva van otthon....
2014. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!