Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Magánovik honlapján miért...

Magánovik honlapján miért nincsenek kinn az árak? Nem ugyanannyit kell fizetnie mindenkinek?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülnek általában?
2014. márc. 5. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is végignéztem nemrég, sehol nincs kint, nem értettem miért. Átlag 50körül vannak, szolgáltatástól függően 100 fölé is mehet havi szinten.
2014. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok helyen csinálják, hogy az alap díjon felül még vannak esetleges plussz költségek (extra foglalkozások, egyedi igények stb..) szóval elviekben nem mindenki ugyanannyit fizet.

Azonban szerintem ez inkább egy marketing fogás. Elmész érdeklődni, beleszeretsz az oviba és esetleg hajlandó vagy többet fizetni érte, mint amennyit eredetileg gondoltál. Ha a honlapon ki lenne írva az ár, lehet el sem mennél :)

Egyébként az ár sokban függ attól, hogy hol van az ovi (Pest, Buda vidéki nagyváros vagy kisváros). Pesten kb 60 ezer forinttól lehet már találni, Budán 100 ezer körül vannak a jó magánovik.

2014. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!