Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukak, volt olyan, hogy...

Anyukak, volt olyan, hogy elfelejtetteket valami fontosat es lelkiismeret furdalasotok volt (ovival kapcsolatos)?

Figyelt kérdés
Nagyon szegyenlem magam. Kisfiam ovis es tegnap mondta nekem az ovono, hogy "vilag konyvnapot" tartanak ma es, hogy a kisfiam hozza be a kedvenc mesekonyvet meg be is oltozhet valamilyen karakternek a mesebol... Mondtuk is a kisfiammal, hogy huuu de jo van is jelmezunk meg minden hozzavalo. En elfelejtettem. Ma reggel kuldi nekem a ferjem az e-mailt, hogy hat az ovonok azt hittek a gyerek be lesz oltozve valami karakternek meg visz valami konyvet (ferjem viszi minden reggel 9-re oviba a kisfiam es en hozom el delutan 3-kor). Hat dolgozni sem tudok olyan lelkiismeret furdalasom van. Ahhh szegyenemben elsulyedek. :( Szegeny kisfiam, na meg az ovonok is mit gondolhatnak rollunk. :(
2014. márc. 6. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ajaj ... bizony, hogy előfordul és ilyenkor ingen rossz érzés
2014. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ingen=igen
2014. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy előfordul, bárkivel megeshet, mikor gyerek voltam a szüleim sokszor elfelejtették ezeket az extra dolgokat, nem volt gond belőle sose, ne aggódj, nem ezen múlik, hogy jó szülő vagy-e!
2014. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, aranyosak vagytok. :) Hat igen tenleg nagyon rossz erzes. De legkozelebb jobban odafigyelek. Ovi utan meg eszembe volt jo ideig csak mivel beugrottunk a jatszoterre, utanna uzletbe, aztan rohanas haza szilvasgombocot kesziteni... es teljesen kiment a fejembol. Tudom nem mentseg de neha tiszta rohanas a nap. Meg akkor sem jutott eszembe amikor este keszitettem ki a kisruhait reggelre. Ajaj.
2014. márc. 6. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs esze legyen notesze"

Na jó viccet félretéve,velem is fordult már elő hasonló,így én már azt szoktam csinálni hogy ott akkor abban a pillanatba az oviban beírom a telómba emlékeztetőbe és beállítok egy esti időpontot!Mert különben már az ovi kapun kívül már el is felejtem mert a gondolataim mindíg 1 lépéssel előrébb járnak(mit kéne gyorsan főzni ahhoz mit is kéne venni a boltba stb stb)Egy rohanás a nap!

Mond meg az ovónőnek hogy sorry de teljesen elfelejtetted!Sztem nem foglák a fejed levágni,no és a kisfiadtól is kérj elnézést!

2014. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj, hát azért emberek vagyunk és előfordul, hogy elfelejt valamit az ember! Persze kellemetlen, de szerintem hamar túlteszi magát ilyeneken a gyerek. Az óvónők meg sztem simán megértik! Bár én még nem vagyok szülő, de szerintem ettől egyáltalán nem leszel rossz szülő, sőt ellenkezőleg, lelkiismeretes lehetsz, ha bánt a dolog!


Szerintem akkor lenne baj, ha elfelejtenéd és utána meg pökhendien tennél az egészre, vagy agresszíven visszavágnál pl...

2014. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!