Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért engedik meg a szülők,...

Miért engedik meg a szülők, hogy lánybugyiban legyen a kisfia az oviban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 16:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha a szülő nem veszi észre,hogy a gyerekén pizsama van,amikor mennek oviba,akkor no komment, nem véleményezem azt a szülőt! De azt se értem,hogy milyen csökkent látású lehet az a szülő,aki a száritóról nem a fia alsóját veszi le,hanem lányét! És még később se veszi észre! ÉS azt se hiszem,hogy az ovis gyerek ne ismerné fel az alsónadrágját,helyette a lánytestvére rózsaszin hercegnős bugyiját venné fel?! Nem,ezek elég hihetetlen okok erre, biztosan nem erről van szó! Azt el tudom képzelni,hogy nővére van és az ő bugyijait adja a fiára,"spórolás" gyanánt, én nem tenném az biztos, inkább legyen kevés ruhája,de az neki való,fiús,használt,turkálós stb,de sose adnék rá lány bugyit! Pár száz forintból lehet venni több fiú alsót is, ami akár 1 évig is hordható, ezen nem kéne spórolni!!!
2014. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!