Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire figyeljek ha lányokkal...

Mire figyeljek ha lányokkal élek együtt (fiúként)?

Figyelt kérdés

Szeptembertől albiba költözök és 2 lánnyal leszek egy lakásban. 18-20 közöttiek vagyunk. Csak szimplán jó kapcsolatban akarok lenni velük. (Még nem vagyunk barátok, csak ismerősök.) Fiúkkal nem merülne fel ez a kérdés, mert tudom hogy mi fiúk egyenesen kimondjuk mi böki a csőrünk aztán lerendezzük :) De a lányok sokkal indirektebbek és emiatt kicsit tartok attól hogy elsiklok a "kéréseik" felett mert egyszerűen nem egyenes módon mondják ki amit akarnak hanem csak egy véleményjellegű feltételes módú kérdésben vagy hasonló...


Mit gondoltok? :)


2011. aug. 25. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

háááát, először is; mindig legyen nálad óvszer...

Másodszor; Vigyázz a sötét eldugott utcában, mert sok irigyed lesz :-)

2011. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ava87 ***** válasza:
100%

Hajtsd le magad után a vécé ülőkét :)

Na meg igen, a lányok sokszor nem azt mondják, amit gondolnak, de megsértődnek, ha te nem jössz rá magadtól. Persze nem mindenki, de sokan ezt csinálják, és nem is tudatosan. A legjobb az elején tisztázni, hogy mik a szabályok, akkor mindenki tudja, mihez tartsa magát.

Ja, és azt nagyon sok fiúnál tapasztaltam (többek közt a saját apukámnál is, de másoknál is), hogy elkezdek beszélni, és talán nem a legtárgyilagosabban fogalmazom meg, hanem kicsit hosszadalmasabban, akkor az illető fiú nem is figyel oda, csak bólogat, meg "persze persze, oké, ahogy gondolod", és látszik, hogy azt se tudja, miről beszélek. Na ennél kevés idegesítőbb van :)

2011. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Arra, hogy a lányoknak egy porcica a sarokban = borzalmas mocsok és trágyadomb, ami miatt 2 órát porszívózni, felmosni, illetve egyéb takarító tevékenységeket kell végezni. Akár kétnaponta.
2011. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

csak vigyázz, haverom arra panaszkodott, hogy a lány albitársa nagyon félt tőle, és ha bármi problémája volt, azt a lány a saját apján keresztül tudatta vele.


meg hozzá fognak téged szoktatni az ülve pisiléshez a WC-n.


ezentúl a házimunkák 2/3-át veled fogják elvégeztetni, mert szerintük ez az egyenlő munkamegosztás.

2011. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%

-Rendezett legyen fekhelyed

-tegyed el szemeted

-kezed ne tedd nem megengedett helyre este

2011. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ava87 ***** válasza:

"Arra, hogy a lányoknak egy porcica a sarokban = borzalmas mocsok és trágyadomb"

Ez nem mindig igaz, sőt. Fiú csoporttársaim állandóan arra panaszkodnak, hogy a lány lakótársaik a világon a legrendetlenebbek. Éppenséggel én sem vagyok az a rendmániás, a porcicát a sarokban valószínűleg észre sem venném.

2011. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

-wc-ülőkére figyelj, arra szinte minden csaj háklis

-ne szórj szét ilyen kifordított szennyest :D

-a szemétnek mindig a kukában a helye

-az elején tisztázzátok le a dohányzási, alvási stb. szokásokat, ki meddig szeret fent lenni stb.

-kérdezz rá nagyon konkrétan, mi az, ami zavarná őket, akkor el fogják mondani

kb. ennyi

2011. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egy hónap után olyan igénytelenek lesznek mint állat.


A wc-ülőkét pedig elvből ne hajtsd le.

2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszömöm a komoly és a vicces válaszokat is :)


Megnyugodtam, mert amire ti felhívtátok a figyelmem, arra már én is gondoltam.

2011. aug. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!