Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák nem sok ez egy kicsit?...

Anyukák nem sok ez egy kicsit? 6500ft/ovisgyermek kirándulása plusz költőpénz, ebben az árban félnap utazás,3D mozi, kampona. és ennyi. (2gyermekem ovis).

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De elég drága. Szerintem moziban és a Camponában (oda a Tropicariumba mennek?)is biztosan van csoportos jegy, ami olcsóbb. De még teljes áron sem jön ki szerintem a 6500 Ft. Úgy hogy még ráadásul pluszban kell adni költőpénzt is.

Megkérdezném az oviban, hogy konkrétan hogyan jött ki ez az összeg. Mert lehet, hogy még ezen kívül is van benne valamilyen program?

2014. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan, és mivel jönnek?!

Mozijban nem tudom van e csoportos kedvezmény, de a jegy 1000-1500 ft/fő kb.

Ha a camponába jönnek, gondolom a tropicarium is a tervek között van, oda megint 1400 ft/fő a csop.jegy.

Egy-egy fagyi vagy meki is elvisz pár száz forintot, és gondolom inkább többet szednek be, ha marad az megy a csoport pénzbe.

2014. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan indulnak. Ha Bp. akkor sok. Ha más városból mennek busszal vagy vonattal, akkor nem. Iszonyat áron lehet buszt bérelni, így ez ebben az esetben nem sok.
2014. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
....megkérdeztem....felajálottam azt is nem e lehetne a csoport pénzből finaszirozni(ami évi 140e ft)''nekik nem sok'' :(
2014. ápr. 8. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Még mindig kérdés honnan és mivel jönnek?

A busz bérlés baromi drága, ha azzal jönnek, az igencsak megdobja.

Egyébként nálunk 8500 ft / fő volt az éves csop.pénz, ez közel 250 ezer ft-otjelent. De abból játékokat, szőnyeget, ünnepi kiegészítőket (karácsonykor kis üveg pohár amit a gyerekek festettek meg, bele mécses, most húsvétkor kinder tojás, lufi, apróságok gyereknapra) vettünk, meg a gondozóknak abból fizettünk egy jelképes karácsonyi ajándékot, pedagógus napi virágot.

2014. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Budapestiek vagytok? Mert akkor soknak találom én is. Ha vidékről jönnek, akkor nem sok. Mivel utaznak?


A másik: Lehet én értettem félre, de 140ezret fizettek csoportpénznek évente/gyerek? Ebből azért fedezniük kéne. Viszont ha én értettem félre, és ez az összeg az egész csoporté, akkor nem. Gondolom ebből fedezik a kézműveskedéshez a dolgokat, Mikulás, karácsony,stb...

2014. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

.felajálottam azt is nem e lehetne a csoport pénzből finaszirozni(ami évi 140e ft)''nekik nem sok'' :(


te ajánlottad fel? hogyan..? max. megkérdezted..de nem ajánlottál fel semmit..ha csak nem te vagy az ovodavezetö..

2014. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ezt én se értem hogy ajánlottad fel a csoportpénzt?

és hogy jön ki ennyi összeg? te fizettél ennyit a 2 gyereknek ebben az évben?

egyébként elkérheted, hogy mire költöttek belőle, mert hidd el, sokat kell kivenni olyan dolgokra amire nem is gondolsz


most néztem, a tropicarium (gondolom oda mennek ha campona) 1400.-, mozi mondjuk legyen 2.000.-, busz szintén 2000.-/fő.

szóval nagyjából reális lehet az ár, más kérdés, hogy erre kifizetik-e a szülők, de gondolom ez is fakultatív mint általában minden program.

2014. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

sok ,az iskolás fiaimnak 5000ft/fő a buszos kirándulásuk.

kislányomnak szintén buszos kirándulás 2000 ft amibe már a programok is bene vanak .

2014. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen vidékről(60km)busszal.Köszönöm válaszokat!
2014. ápr. 8. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!