Kezdőoldal » Utazás » Európa » 1 hétre mennyi költőpénzt...

1 hétre mennyi költőpénzt vigyek Prágába? Szálláson és nevezetességeken kívül, tehát pl. kaja, ajándékok. Illetve május elején/közepén milyen ruhát vigyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából hasonló áraik vannak, mint nekünk. Illetve a sörök nagyon olcsók viszont annál finomabbak :)

Én utazás előtt szoktam keresgélni az adott városban lévő áruházak, boltok akciós újságát neten. Pl. Prágában van Lidl, Billa...

Időjárás szintén hasonló, de a cseh időjárás-előrejelző oldalakról többet fogsz megtudni előtte való héten.

2013. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valóban szinte egyező árak vannak, csak azt ne felejtsd el, hogy itthon nem turistaként költesz, ott pedig azt fogod tenni.


Egyénfüggő ez nagyon, attól függ, hogy mennyi belépőjegyet veszel, hányszor kocsmáztok, hányszor esztek étteremben, mennyi ajándékot veszel, stb. Én olyan 10.000Ft/nappal számolnék és akkor nem kell a hotelszobában vajaskenyeret vacsoráznod.


Ruhák ugyanaz, mint itthon olyankor.

2013. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!