Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nektek már megérkezett az...

Nektek már megérkezett az értesítő hogy felvették a gyermeketeket az oviba?

Figyelt kérdés
Nekünk a hèten fog megèrkezni az èrtesítõ. Remèlem felveszik.
2014. máj. 13. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk múlthéten volt csak beiratkozás. Juni 2 után lesz kirakva kit vettek fel, de elvileg tuti, hogy felveszik, mondjuk én valszeg nem viszem oda, csak biztos ami biztos beirattam.
2014. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is múlt héten volt a beíratkozás még, 21 munkanap, míg levélben értesítenek. Tavaly a fiamat sem vették fel, pedig én is, párom is dolgoztunk. Idén a lányomat írattam be, nos hiszek még a csodákban, de csak mert a fiamat végül sikerült nagy nehezen felvenniük, pedig körzeti ovi, de 90 gyerek jelentkezett és 60-at vettek fel tavaly. Nem jó kilátások. Sajnos a protekció, meg a "boríték" nagy úr!

Ja, és még a munkahelyemhez is ez az ovi van a legközelebb, tavaly a párom is a körzeti ovihoz dolgozott a legközelebb, mégis nem vették fel a fiam első körben, mondván, a lányommal még maradhatok gyesen, úgy, hogy teljes munkaidőben már dolgoztam a munkahelyemen, de a vezető szerint, ha nem tudom a gyerekem hova rakni, akkor mehetek gyesre is még, a kisebbik gyerek miatt, na, mondom, ez szép, közbe meg a szomszéd faluból hordják ide a városba a gyerekeket, akik nem körzetesek. Kiderült egy-két érdekes dolog, aztán lett helye a fiamnak.

2014. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is múlt héten volt,azt mondta az ovi vezető,hogy 3 hét,úgyhogy 29.-e körül esedékes.
2014. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk áprilisban van beíratás, augusztus 20 (!!!) után derül ki, hova vették fel a gyereket. Mondjuk hely az van, olyanról még nem hallottam, hogy valakit elutasítottak (bár ezt egy kezdő szülőnek nem kell tudnia).
2014. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekünk osztják ki ilyen hamar az értesítőket? Mi nem a körzetes oviba jelentkeztünk, de ez van a munkahelyemhez a legközelebb.
2014. máj. 13. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi tegnap kaptuk meg, hogy felvették, ápr. 28-29 volt a beiratkozás.
2014. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. Múlt héten volt a jelentkezés egész héten és ahhoz képest egy hónap, mire kiírják a felvettek listáját :(
2014. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!