Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bp-i anyukák! Hol veszitek az...

Bp-i anyukák! Hol veszitek az óvodába szükséges dolgokat?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki merre talált jó áron ágyneműgarnitúrákat és egyéb dolgokat, amik kellenek még?
2014. máj. 21. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Interneten.

[link]

[link]

Másra nem volt szükség. A pipere dolgokat pedig a DM-ben.

2014. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ágynemű nem kellett, ovis ágyneműjük van

Zsákot 100 Ft-osban vettem (mérd meg, hogy beférjen)

Fogkefe random, legutóbbi talán Aldiból

Pizsi jelenleg Lidl-s van

Váltócipő Salus

más meg nem kell asszem

2014. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


mi innen rendeltünk bevarrható hímzett címkéket (kabátba nagyobbat, pólóba kisebbet stb.)

Tudom, lehet alkoholos filcezni is (de az nem jön ki és nekünk nem tetszik)- ezzel azért a kicsi is várhatja az ovit és könnyebb kibogarászni...


(belinkelek egy matricacsomagot, de az eladót nézd, ne a konkrét terméket)


[link]



Nagyon ajánlom őket, korrektek, gyorsak és nagyon jó minőségű a címke, a postaköltsége fillérek (ajánlott levél 300 Ft körüli díja).


Nekünk még nagyon bejött tőlük a CIPŐCÍMKE (cipőbe ragasztható, nem válik le, tisztításkor sem.


Cipőt mi is Salust veszünk (szupinált)- A Nagy Lajos király útján van egy kicsike gyermekcipőbolt, ott a legjobbak az árak (bár az üzlet pici, túlzsúfolt és az eladók sem valami kedvesek, pedig...)


Nálunk nem kellett egyen tornazsák vagy ovis zsák, viszont ágynemű igen (nem huzat, hanem a teljes ágynemű jellel), illetve az összerakható ágyakra az IKEÁ-ban vettem 140*70-es (színes) gumis lepedőt-. annak tényleg jó a minősége.

(ágyneműt és huzatot is lehet ott, én varrattam nekem tetsző anyagból két garnitúrát- hát nem volt olcsó)


Pipereholmikat (fogkefe, fogkefetartó, kisfésű stb. mi is a DM-ben, rossmannban, müllerben), illetve én még az IKEÁ-ban vettem az öltözőszekrényünk felső polcára azokból a textil dobozokból, amiknek az alja összecipzározható. Ebben tartjuk a váltóruhát, zonit, cipőt.


Tornazsákot párszáz forintért a hipermarketekben is lehet kapni (vászon), a lényeg, hogy ne a 200 Ft-os vékonyabb anyagút vedd meg, mert az teljesen silány, hanem a normális, erősebb vászon anyagot.


Szerintem még nagyon hasznos egy kis ovis hátizsák (alvós állatkáknak, illetve csak a kicsi kedvéért)- valamilyen plüss vagy thomasos stb.

2014. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk csak zsákot kellett vinnünk, azt a barátnőm varrt, neten találsz szabásmintát ha ügyesen varrsz :)


más nem kellett, csak pénzt beadni és a dadus megvette mindenkinek, nem szeretik ha mindenkié más. azért kérdezz rá, hogy biztosan venned kell-e, nehogy feleslegesen bevásárolj

2014. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!