Mennyibe kerülnek most a lombikhoz szükséges injekciók?

Figyelt kérdés

Tüszőérlelő, tüzőrepesztő, meg amit az egész eljárás előtt kapni kell mensiig? Mennyibe kerül most egy lombik program OEP finanszírozással?

Testvérkén gondolkodunk, elvben három lehetőségünk van még. Négy év eltelt már az utolsó lombikunk óta :-) Az első két próbálkozásnál nehezen stimulálhatónak bizonyultam, Gonal F-et kaptam mindkétszer tüszőérlelőnek és három, majd négy adagra volt szükség naponta. Ezért sem mindegy, mivel számolhatunk :-(

Tapolcára mennénk.

Köszönöm, ha írtok!



2014. máj. 18. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

februárban volt lombikom a BMC-ben.

Mivel a férjemnél volt a probléma, nem kellett extra stimulációt kapnom.

10 napig kaptam 225 egység GonalF-et, mellé 5 napig 1-1 Merional (ugye ez mindkettő tüszőérlelő).

Szintén 5 napig kaptam 1-1 egység Cetrotide-et (tüszőrepi-gátlót), majd 2 doboz, 10.000IU Pregnyl-lel repesztettük meg a tüszőket. Mindez támogatottan kb. 150.000,- Ft volt.

Emellé a progeszteronpótlás (leszívástól a 12. hétig) még kb. 50.000,- Ft volt (Crinone gél).

2014. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni hogy antaonista protokollom volt a ciklus 2. napjától, ha neked long protokollra van szükséged akkor ez az összeg azért valamivel több lesz...
2014. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*antagonista
2014. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó eséllyel megint long protokoll lesz két long protokoll után. Köszönöm a válaszod! :-)

Várnék még további válaszokat is :-)))

2014. máj. 18. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia .Nekem is most volt aprilisban az 1lombik.Gonalt kaptam melle gonapeptylt.mindennel együtt 125 ezer volt.
2014. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is nehezen stimulálható voltam. Kaptam clostilbegytet, minden nap gonal-f-et, es menopurt, a végen meg 3 cetrotidet, tuszorepesztonek ovitrelle-t, kozben huvelykupot (klion)

Elotte 1 hónapig fogamzásgátló, utána progeszteron. 150 körül állt meg.

2014. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!