Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi alpjan osztanatok fel egy...

Mi alpjan osztanatok fel egy szerepet ovisok kozott?

Figyelt kérdés
Tanulo vagyok es kell irjak egy esszet, hogy mi alapjan osszuk fel a szerepet a gyerekek kozott, es hogy hogy sszuk fel a szerepeket a gyerekek kozott, mit tegyunk ha a gyerek lampalazas stb. Velemenyek?
2014. máj. 25. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam vegyes csoportba jár 5-7 év. A gyengébbeknek kevesebb szöveget adnak, az okosabbnak többet.Aki pedig problémás bármilyen ok miatt (szellemi vagy viselkedés), az pl. közös énekben versben vesz részt. Vagy pl. most készülnek az évzáróra a kisfiam csoportja. A kiskakas gyémánt fél krajcárját adják elő. Lehetett jelentkezni szerepekre, ha sokan jelentkeznek egy szerepre akkor kihúzzák egy kalapból a nevet, hogy ki legyen.Kisfiam jelentkezett a szultán/basa szerepre, még 2 társával eggyütt. Így 3-an lesznek szultánok, mert sok a szöveg is. Így eleve több szultán kell.
2014. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Amelyik gyerek lámpalázas, annak nem adnak önálló szerepet, csoportosan szerepel. Kisfiam tavaly még pl. nem volt hajlandó jelentkezni semmilyen szerepre sem, így mindég csoportosan szerepelt. Most meg már egyedül is kiáll a közönség elé. Februárban volt 5 éves.
2014. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat! Isten eltesse a kisfiadat!!! :)
2014. máj. 26. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:
köszi, és szívesen. Remélem tudtam segíteni
2014. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!