Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. heti ultrahangon...

Ha a 12. heti ultrahangon minden tökéletes volt, akkor a méhlepény sikeresen átvette a szerepet?

Figyelt kérdés
Ezen a vizsgálaton nézte az orvos csak a méhlepényt,szépen helyezkedik,mindent rendben talált,a labor eredményeim is rendben vannak.Ugye már komplikáció nem léphet fel?a krízisen már túl vagyunk?
2013. szept. 7. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig van valamennyi esély, hogy komplikáció lesz, de a 12. hét után az esély igen, meredeken lecsökken! Én is így paráztam, és számolgattam a heteket, hogy most már ez elég sok-e :) Nem lesz semmi probléma, csak optimistán! Már 12 hetes! :)))
2013. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem,már lassan 15 hetes,csak akkor voltam utoljára ultrahangon,és félek
2013. szept. 7. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is emiatt aggódtam. Ráadásul nekem korábban is kevés volt a progeszteronom és tabit szedtem, de ezzel a 13. héten le kellett állnom, de hál'Istennek a méhlepény jól átvette a szerepét. Szóval ne aggódj!:-) Minden jót!
2013. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első baba?

Ne félj! (én mindig féltem :)

Lesz még annyi minden amitől fogsz félni.Mikor mozdul már meg,miért nem mozog,miért csak ennyit.Na most miért mozog ennyit!Fejlődik e rendesen,ne legyen kora szülött,miért kisebb az a csont!!

Nem lesz nagy/kicsi.

Stb....sorolhatnám estig!

Én végigaggódtam!

Most járok a 40+2 hétbe és várom mikor láthatom hogy EGÉSZSÉGES!Nagyon türelmetlenűl.

De én azt mondom hogy kívánok neked olyan szupi és könnyű terhességet mint ami nekem volt!Minden jót!

40+2hkm

2013. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen első csemete,és még tapasztalatlan vagyok.Neked pedig könnyű szülést!
2013. szept. 7. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
a 15. héten a progeszteron miatt már nem kell aggódnod.
2013. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!