Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a teendő ha gyermekemet...

Mi a teendő ha gyermekemet nem abba az óvodába vették fel, ahova szerettem volna?

Figyelt kérdés
Budapesten élünk, 2 óvodát jelöltem meg és egy harmadikba vették fel. Kérhetem mégis, hogy a megjelölt 2 közül valamelyikbe járhasson? Hol lehet ezt kérvényezni és meddig?
2014. jún. 8. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Már lezárultak a felvételi eljárások, nyilván azokban az ovikban teltház van.
2014. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülsz, hogy egyáltalán felvették valahova.
2014. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kettőt jelöltél meg,akkor milyen harmadikba vehették fel?
2014. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. 2 körzetin kívülibe, de olyan oviba írattuk volna, ami a munkahelyünk felé útba esik, de csak a körzetesbe vettél fel, ami ellenkező írányban van és nagyon nem tetszett. Jeleztük, megígérték, hogyha lesz üresedés szólni fognak, nem szóltak, pedig maradtak szabad helyek. Most már örülök neki, mert jók az óvónők és a dadus, kislányom szereti nagyon.


Jelezheted, de én úgy voltam vele, hogy legalább felvették államiba és nem kell egy vagyont fizetni magánra :-(

2014. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a körzetesbe vették fel, amit nem jelöltél meg (?). Fellebbezést lehet kérni, írásban. Ennek módjáról és határidejéről érdeklődj a óhajtott oviban, mert lehet, hogy már lecsúsztatok róla...
2014. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy felvették. Az enyémet nem vették fel..
2014. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!