Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Gáz ha budgetes dolgokat veszek?

Gáz ha budgetes dolgokat veszek?

Figyelt kérdés
Szalvéta, zsepi, wc papír amit a közösbe kell vinni. Gáz, ha budgeteset viszek? Szerintem jó minőségű és olcsó!
2014. jún. 20. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is Budgetes dolgokat szoktam venni, mert majdnem mind magyar termék, a minőségük is elfogadható és az áruk is. Mások is szoktak ilyet hozni. Volt, amikor Baba folyékonyt szappant vettem és érdekes módon, nem láttam egyszer sem ilyet kitéve a mosdóban.
2014. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és itthon is használok Budget dolgokat, kajákat is szoktam venni, megnézem, hogy hol és ki gyártja és az alapján választok. Pl. a rizs is jó, a Budget tejet az Alföldi Tejüzem gyártja.
2014. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
miért gáz ? miért nénznének ki vagyha kinéznek az az ő bajuk.
2014. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha Zewát veszel, hát, nem biztos, hogy a gyerekekhez kerül. Abudgetes nagyon is jó minőség, pont megfelel.
2014. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én az oviba mindig az olcsóbb,de jó minőségű tisztasági cuccot veszem.A bölcsibe megvettem a drágát,márkásat,de soha,egyetlen egyszer sem láttam kirakva sem a wc-papírt,dem a szappant,sem a zsepit.Ráadásul havonta kellett vinni mindent,úgyhogy sejtem,hogy hol kötött ki a sok márkás drága cucc.Oviban nyilván másabb,több a gyerek,több fogy,mindenki szobatiszta.Zsepibe is egyszer belefújja,vagy megtörli,megy is a kukába.Így inkább viszek az olcsóbból kettőt.Én is szoktam sparos termékeket vinni,teljesen jó
2014. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem gáz,mindenki azt vesz,amit akar. s-budget-es a legolcsóbb én is azt szoktam venni...
2014. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már megvettem őket :)
2014. júl. 11. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!