Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tetovált óvónő, dadus?

Tetovált óvónő, dadus?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá ha az óvónőnek vagy daduska néninek lenne tetoválása nem halálfej vagy ilyesmi! Ízléses! Ti szóvá tennétek hogy takarja el?
2014. júl. 31. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tenném szóvá! Az ő dolga, engem nem zavar.
2014. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kötve hiszem, hogy óvodás gyerekek hada árasztaná el a tetováló stúdiókat.
2014. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lol, max vennem kéne pár matrica tetkót neki, ez legyen a legnagyobb bajom :) A válaszom: nem .
2014. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna?
2014. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna!
2014. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2014. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan óvónő ismerősöm, akinek a vállánál elöl-hátul, és a bokájánál van egy-egy jól látható, hatalmas tetoválás. Nincs benne semmi megbotránkoztató, annak ellenére, hogy nekem személy szerint nem tetszik a tetoválás egy nőn. De ha neki tetszik, akkor az ő dolga. Persze ő az óvodában ügyel arra, hogy ne mutatkozzon a gyerekek előtt fedetlen vállal. a bokáját szokták látni a gyerekek. :)
2014. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ő beleszól, hogy milyen a frizurád?
2014. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

hát nem egy gondoskodó, törődékeny gondozót látnék benne, az bizti

de én ilyen vagyok (egy agyonsminkelt, szolis csajból sem nézek ki olyan anyát, akinek a gyereke fontosabb lenne önmagánál)

2014. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Szeritnem a mai világban már nem megbotránkoztató. Ha amúgy jó ovónő, ami nem egy tetkótól függ. A szülők egy részének is van tetoválása szeritnem....... mégis lehet felelősségteljes anyuka, apuka.

Mondjuk azért a gyerek nem jó ha ilyet lát, tuti kiváncsi lesz előbb utóbb, de ilyeneket amúgyis láthat az utcán...... sőt sok ovónő cigizik, akkor ennyi erővel ő se legyen ovónő nem???? mert mit lát a gyerek.....

Szerintem inkább legyen tetkója, mint dohányozzon, az büdös, mégha nem is ott cigizik is érezni az emberen....

2014. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!