Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rögtön, elsőre szimpatikus...

Rögtön, elsőre szimpatikus volt nektek a gyermeketek óvónője?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az volt. A családlátogatáson is ez volt a véleményünk a férjemmel. Reménykedem, hogy ez így is marad.
2014. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyaltalan nem volt az, de mint kiderült nagyszerű pedagógus.
2014. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Most vittük volna át magánoviból önkormányzatiba a gyereket. Már első látásra sem volt szimpatikus és ahogy utánakérdeztem, sajnos nem csak én érzek így. Többek szerint rémes.
2014. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik szimpatikus volt, a másik nem.

A nem szimpiről nagyon gyorsan kiderült, hogy egy tündér, nagyon aranyos, következetes, álom óvónő... Sajna csak 5 hónapig volt az óvónőnk, mert kinevezték egy újonnan nyíló ovi vezetőjének.

A szimpiről is elég gyorsan kiderült, hogy mégsem olyan kedves, aranyos, mint elsőre tűnt. Pár hónapig csak ő volt a gyerekekkel (a másik óvónő távozása után)

Aztán év vége előtt pár héttel kaptunk új óvónőt. Ő első ránézésre megint nem volt szimpi, de mint kiderült nagyon aranyos.


Szóval nyilván nem vagyok jó emberismerő, de nálunk pont fordítva alakultak a dolgok az első benyomáshoz képest.

2014. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor elmentem az első szülőire, és a vezető beszéde alatt végig pásztáztam az összes óvónőt, csak egyet szúrtam ki, hogy végülis bárkit, csak őt ne... Naná, hogy pont hozzá kerültünk. És sajnos be is igazolódott a rossz érzésem, borzasztó, katonai diktátor vagy szcientológus, nem tudom, de idén már ovit váltottunk... Az új óvónő (és ovi) sokkal szimpibb (bár az előzőhöz képest nem nehéz..) de majd kiderül szeptemberben, vagy később.
2014. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagynál igen. A kicsinél viszont a mai napig sem szimpatikus, ő viszont nagyon szereti. Igazából nem tudom, hogy mi a bajom vele, valahogy nem tetszik a stílusa, ahogy beszél velem, vagy a gyerekekkel, de hát míg a kisfiam szereti, nincs semmi gond.
2014. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az eyik igen a másik nem annyira és ezek szerint jó emberismerő vagyok mert a nem szimpit annyira nem kedveli a fiam sem.Nincs vele baj meg ő szereti a fiam csak valahogy nem bejövős annyira!
2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!